«Євробачення» не перешкоджатиме створенню Суспільного мовлення в Україні – В’ячеслав Кириленко

За його словами, «Євробачення-2017» буде проводитися згідно з планом, в Україні зараз є суспільно-політична позиція і 1 червня вже створено Оргкомітет проведення конкурсу в Україні. «Процес створення суспільного мовлення в Україні буде йти за планом і жодних уповільнень у зв’язку з проведенням “Євробачення”  не передбачається. НТКУ перетвориться на ПАТ НСТУ і буде проводити пісенний конкурс як спадкоємниця НТКУ. Члени Європейської мовної спілки звичайно бачать цей конкурс на Суспільному, бо їм більше зрозумілий статус суспільного телебачення, ніж НТКУ в нашому традиційному розумінні. Ці два процеси не будуть заважати один одному», – сказав віце-прем’єр-міністрУкраїни.

Кириленко також запевнив, що після того, як Президент України підпише зміни до закону стосовно «Укртелефільму», уряд не буде гальмувати ухвалення своїх рішень. «Парламент зняв ту частину питань, яка реально гальмувала процес створення Суспільного. Ми швидко ухвалимо урядові рішення на виконання цього закону», – зауважив він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України визначив склад організаційного комітету з підготовки до «Євробачення-2017». Зокрема, головою оргкомітету пропонується призначити прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Крім того до оргкомітету увійдуть урядовці (віце-прем’єр-міністри, міністр інформполітики, голова Держкомтелерадіо, міністр культури), голови низки силових відомств, народні депутати, представники Адміністрації Президента, місцевих органів влади, громадських організацій та ЗМІ. Заступниками голови оргкомітету планується призначити: міністра культури, генерального директора НТКУ.

Нагадаємо, представниця України виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) з піснею «1944» перемогла на 61-му Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся 14 травня в столиці Швеції Стокгольмі.

Фото: newsradio.com.ua

comments powered by Disqus