Студенти-журналісти зможуть виграти 4000 гривень у конкурсі матеріалів про громадське мовлення

flickr.com

Автор-студент кращого матеріалу отримає 1000 гривень нагороди і додаткове замовлення на написання статті для інтернет-видання «Телекритика» та ресурсу mymedia.org.ua на суму 3000 гривень.

Крім того, усі студентські роботи візьмуть участь у загальному конкурсі і зможуть позмагатися з роботами журналістів-професіоналів.

Однією з обов’язкових умов подання матеріалу на конкурс – є його попередня публікація у регіональних або національних виданнях. Студенти, які не мають подібної можливості, можуть надіслати спеціально підготовані для конкурсу статті організаторам на e-mail: mymediaeditor@gmail.com. Їх буде опубліковано на сайті «Суспільне мовлення», а отже ці матеріали зможуть взяти участь у конкурсі.

Подібна можливість надається лише студентам і не поширюється на професійних журналістів.

Нагадуємо, 20 січня ГО «Телекритика» оголосила конкурс журналістських матеріалів про громадське мовлення. На нього приймаються статті, теле- і радіосюжети, що були/будуть опубліковані у регіональних або національних ЗМІ у період з 1 січня до 31березня 2014 року. 

Автори чотирьох кращих матеріалів отримають нагороди – 4000, 3000, 2000 та 1000 гривень відповідно плюс кожному додаткове замовлення на написання матеріалу про громадське мовлення для видання «Телекритика» та ресурсу mymedia.org.ua на суму 3000 гривень.

Спочатку планувалося п’ять призових місць, однак оргкомітет вирішив трансформувати останнє п’яте місце з призовим фондом у 4000 гривень в номінацію за кращу студентську роботу і, таким чином, заохотити журналістів-початківців.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

Конкурс проводиться ГО «Телекритика» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA) в рамках проекту MYMEDIA.

comments powered by Disqus