Divan.TV: популярність Espreso.tv і Hromadske.tv зростає, «Інтера» і «1+1» – падає

prezi.com

Наприклад, 20 січня, після зіткнень на вул. Грушевського, Espreso.tv за допомогою сервісу Divan.TV дивилося більше 25 тис. користувачів. У компанії уточнили, що дана статистика враховує перегляди тривалістю більше п'яти хвилин. Hromadske.tv в цей день дивилися понад 15 тис. користувачів. Для порівняння, «1+1» зібрав 4 тис. глядачів на Divan.TV, а «Інтер» – близько 1,5 тис. користувачів.

По наведених нижче діаграмах можна порівняти, як змінювалися аудиторії незалежних і загальнонаціональних каналів з ​​грудня 2013 року до сьогодні.

За даними станом на жовтень 2013, у Divan.TV 125 тис. зареєстрованих користувачів, при цьому абонентська база в середньому зростає на 12 тис. користувачів на місяць. Більш свіжу статистику в компанії назвати важко – у зв'язку з поточними подіями в Україні, складання нових звітів по користувача активності сервісу поки відкладені.

Серед російських інформаційних телеканалів лідирує «Дождь», залишаючи далеко позаду «РТР- Планета» і «Первый канал. Всемирная сеть». У Divan.TV уточнюють, що при аналізі даних враховувалися тільки перегляди українських користувачів.

Джерело: AIN.UA

comments powered by Disqus