«Еспресо.TV» занепокоєний тим, що НТКУ надав ефір тільки «Громадському ТБ»

17:36,
25 Лютого 2014
1343

«Еспресо.TV» занепокоєний тим, що НТКУ надав ефір тільки «Громадському ТБ»

17:36,
25 Лютого 2014
1343
«Еспресо.TV» занепокоєний тим, що НТКУ надав ефір тільки «Громадському ТБ»
Головний редактор «Еспресо.TV» Вадим Денисенко заявляє, що процес формування суспільного мовлення в Національній телекомпанії (НТКУ) має відбуватися прозоро та відкрито.

Про це він повідомив у своєму листі, адресованому  тимчасово виконуючому обов'язки генерального директора НТКУ Олександру Пантелеймонову, повідомляє сайт каналу.

Зокрема Вадим Денисенко зазначив, що телеканал «Еспресо.TV» висвітлює події на Майдані Незалежності з першого дня, трансляції каналу використовувалися багатьма українськими та іноземними ЗМІ.

«Ми занепокоєні тим, що нам не надходять пропозиції від НТКУ, подібні до тих, які Ви надали "Громадському телебаченню". Ми вважаємо, що процес створення громадського, суспільного мовлення на Першому національному каналі має бути прозорим та відкритим. Ми відкриті до співпраці та сподіваємось, що вона розпочнеться найближчим часом», – наголосив Денисенко.

Нагадаємо, сьогодні Перший національний повідомив, що надасть ефір «Громадському ТБ». «Громадське ТБ» починає мовлення на Першому національному з трьох інформаційно-суспільних блоків.

Джерело: Телекритика

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Еспресо TV
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду