Голові та членам правління Суспільного виплатили премії

Голові та членам правління Суспільного виплатили премії

14:36,
10 Січня 2022
4313

Голові та членам правління Суспільного виплатили премії

14:36,
10 Січня 2022
4313
Голові та членам правління Суспільного виплатили премії
Голові та членам правління Суспільного виплатили премії
Наглядова рада прийняла рішення про нарахування премій на підставі результатів щорічної оцінки правління НСТУ.

Голову правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Миколу Чернотицького преміювали у розмірі одного посадового окладу. Членів правління НСТУ Тетяну Кисельчук і Дмитра Хоркіна – у розмірі одного посадового окладу; членів правління Ярослава Лодигіна і Родіона Кочубея – у розмірі 0,5 посадового окладу.

Таке рішення прийняв Комітет з питань призначень та винагород посадових осіб наглядової ради НСТУ та підтримала наглядова рада на черговому засіданні, яке відбулося 23 грудня. Протокол засідання опублікований на корпоративному сайті Суспільного.

Напередодні засідання Комітет з питань призначень та винагород посадових осіб наглядової ради НСТУ заслухав усіх членів правління із самооцінкою їхньої роботи, провів власне оцінювання роботи правління, надав рекомендації кожному члену правління і рекомендував наглядовій раді на підставі результатів щорічної оцінки правління НСТУ преміювати голову правління у розмірі одного посадового окладу; членів правління Тетяну Кисельчук і Дмитра Хоркіна – у розмірі одного посадового окладу; членів правління Ярослава Лодигіна і Родіона Кочубея – у розмірі 0,5 посадового окладу.

Члени наглядової ради голосували за виплату премії голові правління та кожному члену правління.

Микола Чернотицький сказав на засіданні наглядової ради, що наразі посадовий оклад голови правління НСТУ складає 189 тисяч гривень. Загалом у грудні 2021 року він отримав 340 926,88 грн. 

«До структури оплати праці голови правління в грудні 2021 року входять заробітна плата по окладу, компенсація за роботу у вихідні дні, надбавка за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, премія. 

Загальний обсяг виплачених коштів голові правління АТ «НСТУ» після оподаткування (податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) 18% та військовий збір (ВЗ) 1,5%) становив 340 926,88 грн», – зазначено в «Оприлюдненні інформації про структуру, принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага голови та членів правління АТ «НСТУ» за грудень 2021 року» на корпоративному сайті Суспільного.

«Загальний обсяг виплачених коштів членам правління АТ «НСТУ» за місцем роботи після оподаткування (податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) 18% та військовий збір (ВЗ) 1,5%) становив 1 275 830,57 грн», – йдеться у тому ж документі.

Як писав «Детектор медіа», 27 квітня 2021 року наглядова рада НСТУ обрала головою правління Суспільного Миколу Чернотицького.

20 травня 2021 року наглядова рада Суспільного обрала членів правління. До складу нового правління увійшли Ярослав Лодигін, Дмитро Хоркін, Тетяна Кисельчук і Родіон Кочубей.

Додамо, що членом правління НСТУ, відповідальним за управління персоналом, з 16 серпня 2021 року став Дмитро Козлов. 6 грудня 2021 року членом правління Суспільного з питань маркетингу обрали Андрія Таранова. Оскільки вони приступили до виконання обов'язків у другому півріччі, їм не виплатили премії за результатами роботи у 2021 році.

Нагадаємо, розмір посадового окладу голови та членів правління НСТУ встановлюється наглядовою радою НСТУ у відповідних контрактах. 

Ілюстрація: пресслужба Суспільного

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
teplapidloga
01:13 / 16.01.2022
греющий кабель
Аудитору
19:33 / 12.01.2022
Большая часть сотрудников не может себе позволить путешествовать во время пандемии,нет просто средств на поездки, потому что нужно семьи кормить. А эти члены правления, получив "заслуженные" в "тяжких трудах" премии, отметили рождественские праздники в теплых краях. И даже фотки не постыдились выставить. Вот, смотрите, какие мы молодцы. Как осваиваем бюджетные средства, не вам чета, рабам. Совести просто нет. И слов нормальных тоже.
преміальний фонд
10:06 / 12.01.2022
У пана Чернотицького сьогодні ДН. Буде за що відсвяткувати, бо у пересічних працівників "зовсім інші можливості". Ледь виживають, бідолашні.
Корр
08:31 / 12.01.2022
Нет слов
кто ...слабак решите сами
22:46 / 11.01.2022
Володимир Зеленський упродовж 2021 року на посаді президента заробив 336 тисяч гривень. З цієї суми політик сплатив понад 65 тисяч податків та зборів. Про це йдеться у документі від Державного управління справами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "24 канал". Згідно з документом, посадовий оклад Зеленського – 28 тисяч гривень. Надбавок та премій президент не отримував. Заробітна плата у 2021 році становила 336 тисяч гривень (загальна сума), з якої сплачено податки та збори у сумі 65 520 гривень, – йдеться у повідомленні.
MU38YT
22:38 / 11.01.2022
Так ось чому раптом виник шикарно обладнаний контрольний пункт з охоронцем перед входом до ліфтів!Такі "зарплатні " треба додатково охороняти.
Сергію
09:36 / 11.01.2022
500 гривень і 189 тисяч - класний грейдинг!А головне - "справедливий"! Очевидно, Ви не так "напружено" працювали.
Сергей
08:55 / 11.01.2022
В Одессе сотрудникам перед Новым годом начислили по 500 гривен премии. Несогласные написали обращение к руководству, думаете кто-то что-то делал?
Смотрю совсем мозги потекли у недофинансованих
17:36 / 10.01.2022
Ведущим 7500 и журналистам 6500 платить не стидно, доведение людей до увольнения, собеседований в Макдональдсе ведущих топового уровня и суицидальних мислей лежит чисто на вашей совести. Отвечать будете и будете отвечать больно. Ви или ваши дети будут страдать. Людей подкупили, но жизнь не подкупишь.
Аудитору
16:23 / 10.01.2022
Рейтинги відсутні, а гроші - за розкладом! Вони репетують про недофінансування суспільного мовника, заявляють про тиск на суспільне і водночас припиняють аналогове мовлення у 15 населених пунктах і трансляцію радіо на середніх хвилях і СПРАВНО отримують нічогенькі премії за свої "титанічні надзусилля". Пора вже замінити це правління жадібних недолугих керманичів, чи не так?5. Про результати щорічної оцінки та преміювання правління АТ «НСТУ» Євген Глібовицький поінформував, що Комітет з питань призначень та винагород посадових осіб Наглядової ради АТ «НСТУ» заслухав усіх членів правління із самооцінкою їхньої роботи, провів власне оцінювання роботи правління, надав рекомендації кожному члену правління і рекомендує Наглядовій раді на підставі результатів щорічної оцінки правління АТ «НСТУ» преміювати голову правління у розмірі 1 (одного) посадового окладу; членів правління Тетяну Кісельчук і Дмитра Хоркіна – у розмірі 1 (одного) посадового окладу; членів правління Ярослава Лодигіна і Родіона Кочубея у розмірі – 0,5 посадового окладу. Світлана Остапа додала, що від голови правління надійшло подання про преміювання членів правління, комітет розглянув подання голови правління, але рішення комітету відрізняються від пропонованого у поданні. Лаврентій Малазонія зауважив, що самооцінки Дмитра Хоркіна і Тетяни Кісельчук підготовлені адекватно, і єдиний, хто відзначив недоліки, – це Родіон Кочубей. Максим Кречетов запитав, який посадовий оклад голови правління? Микола Чернотицький відповів, що наразі посадовий оклад голови правління 189 тисяч гривень. Вирішили: Відповідно до розділу ІІ Положення про Наглядову раду АТ «НСТУ», затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 03.11.2020 № 102, пункту 3.1 Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ», пункту 4.6.3 Положення про винагороду правління акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», пункту 5.5 Контракту з головою правління АТ «НСТУ», на підставі результатів щорічної оцінки правління АТ «НСТУ» преміювати голову правління Чернотицького М.М. у розмірі 1 (одного) його посадового окладу (в абсолютному виразі). Голосування: За – 11 (Д. Ананьєв, К. Батенко, В. Бобиренко, Н. Гарач, Є. Глібовицький, Р. Горбань, В. Міський, С. Остапа, О. Павліченко, О. Романюк, Г. Титиш). Проти – 1 (Л. Малазонія). Утрималися – 2 (Л. Березовська, О. Харченко). Не голосували – 1 (М. Кречетов). Рішення прийнято. ( Протокол засідання НР №66 від 23.12.2021р)
увольте Остапу, хватит!
16:16 / 10.01.2022
Пора гнать Остапу и членов НР. Сколько можно за уничтожение и детский лепет выдавать премии, которые люди не зарабатывают, работая классно, в частном секторе. Хватит рвать государственный бюджет, вас содержат люди.
Аудитор
15:46 / 10.01.2022
Премії за що? Вони ж і так мають нічогенькі оклади. Що вони за НИХ роблять? І навіщо весь час говорити про недофінансування суспільного мовника, коли обрані отримують премії у такому обсязі?
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду