Двоє нових. Кого Микола Чернотицький запропонує у члени правління Суспільного

Двоє нових. Кого Микола Чернотицький запропонує у члени правління Суспільного

14:04,
19 Травня 2021
5033

Двоє нових. Кого Микола Чернотицький запропонує у члени правління Суспільного

14:04,
19 Травня 2021
5033
Двоє нових. Кого Микола Чернотицький запропонує у члени правління Суспільного
Двоє нових. Кого Микола Чернотицький запропонує у члени правління Суспільного
Новий керівник НСТУ каже, що йому вистачить у правлінні п’ятьох людей.

20 травня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України на засіданні розгляне обрання членів правління. Згідно з законом про Суспільне та статутом НСТУ, правління формується «у кількості семи осіб». Микола Чернотицький каже, що для повноцінної роботи правління йому буде достатньо п’ятьох членів (дотепер було четверо). Їхні імена він назвав ще у березні, коли публічно заявив, що братиме участь у конкурсі. Це троє членів правління, з якими раніше працював Чернотицький: Інна Гребенюк, Дмитро Хоркін та Ярослав Лодигін, а також Тетяна Кисельчук, яка зараз є  генеральною продюсеркою цифрових платформ, і Родіон Кочубей – нова людина для Суспільного. Микола Чернотицький підтвердив «Детектору медіа», що його плани не змінились, і розповів, хто за що відповідатиме.  Хоча у фіналі конкурсу, відповідаючи на запитання членів наглядової ради, він сказав, що якщо запропоновані кандидати не підійдуть, має запасний варіант.

Інна Гребенюк залишиться членкинею правління, відповідальна за юридичний та міжнародний напрями і стратегічний розвиток компанії.

Інна Гребенюк у НСТУ із 15 травня 2017 року, відколи за поданням тогочасного шефа Суспільного Зураба Аласанії наглядова рада обрала її членкинею правління, відповідальну за юридичний блок. Після реорганізації компанії і побудови нової структури Інна Гребенюк почала відповідати за юридичний та міжнародний напрями і стратегічний розвиток компанії.

Вона має юридичну освіту, працювала в Міністерстві юстиції, у головному юридичному управлінні Верховної Ради, у Міністерстві аграрної політики та продовольства, де п’ять місяців була заступницею міністра – керівницею апарату.

Дмитро Хоркін продовжить працювати членом правління, відповідальним за платформу радіо.

Дмитро Хоркін за першою освітою географ, має 16 років досвіду на радіо. На «Українському радіо» почав вести програми з 2004 року. Він теж із команди Зураба Аласанії. У 2017 році Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо», перезавантажив Перший канал Українського радіо, радіо «Культура» і радіо «Промінь», оновив сітку мовлення. Під його керуванням «Українське радіо» стало найпопулярнішим розмовним радіо країни, і всі три радіостанції розширили мережу покриття.

29 серпня 2019 наглядова рада НСТУ за пропозицією Зураба Аласанії затвердила новий склад правління НСТУ, до якого увійшов Дмитро Хоркін як відповідальний за платформу радіо. У розмові з ДМ він казав, що далі працює на радіо на Хрещатику, 26, хоча тепер частіше доводиться бувати у телецентрі «Олівець», де розміщена центральна дирекція.

Наглядова рада не буде затверджувати кандидатуру Дмитра Хоркіна 20 травня, оскільки підписала з ним контракт на чотири  роки, який діятиме ще два роки.

Ярослав Лодигін – член правління, відповідальний за платформу телебачення.

Ярослав Лодигін як член правління НСТУ, відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культуру», приєднався до команди Зураба Аласанії 29 серпня 2019 року. До того він кілька місяців уже працював на Суспільному як продюсер, вивчав структуру НСТУ. На Суспільне Ярослав Лодигін прийшов із кіно, відомий якрежисер фільму «Дике поле», сценарист, радіоведучий та засновник радіо «Аристократи». Останнім часом він опікувався майбутніми замовленнями контенту для Суспільного у продакшн-компаній, про що докладно розповідав ДМ.

Тетяна Кисельчук — членкиня правління, відповідальна за новини та диджитал-платформу

Тетяну Кисельчук на Суспільне запросив улітку 2017 року тогочасний член правління Юрій Макаров. До того вона не мала телевізійного досвіду. Тетяна Кисельчук чотири роки працювала стюардесою, була головною редакторкою сайту bit.ua, співзасновницею інтернет-видання Artmisto, радіоведучою на Old Fashioned Radio, засновницею відеолекторію WiseCow («Мудра корова»). На Суспільному вона розпочала кар’єру з посади генпродюсерки просвітницького напрямуПродюсувала запуск реаліті-шоу «Відкривай Україну з Суспільним»,  скетч-шоу «Лайфхак українською», літературно-кулінарного шоу «ЕнеЇда», проект «Букоголіки», дитяче шоу «Додолики» тощо. 

У січні 2019 року Тетяна Кисельчук стала координаторко президентських дебатів на Суспільному мовленні, які у березні виходили під брендом «Зворотний відлік», і залишилась головною продюсеркою «Зворотного відліку».

У травні 2019 року Тетяну Кисельчук призначили на посаду генпродюсерки цифрових (диджитал) платформ Суспільного мовлення. Вона запустила сайт «Суспільне новини». Із 2020 року керівниця проєкту Newshouse 2.0, який планують відкрити до кінця 2021 року. Стажувалася у суспільних мовниках Японії, Німеччини, Швеції.

Родіон Кочубей — член правління, відповідальний за операційний напрям та регіональний розвиток.

Родіон Кочубей у правлінні має взяти на себе обов’язки, які до того виконував його земляк-сумчанин Микола Чернотицький, будучи членом правління, відповідальним за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток.

За освітою він економіст, у 1994 році розпочав журналістську кар’єру в Сумах. Працював директором торгово-видавничого дому «Університетська книга», директором муніципального спортивного клубу з хокею на траві «Сумчанка», радником міністра молоді і спорту, керівником сектору реформ міністерства молоді і спорту, радником міського голови Дніпра, керівником групи з впровадження проєктів, виконавчим директором підприємства «Лукас» (Кременчук), засновником і директором онлайн-видавництва «Університетська книга» та платформи з вивчення іноземних мов New Learning. Восени 2020 рокушкола іноземних мов New Learning разом із програмою «Ранок на Суспільному», зокрема з журналістами «UA: Суми», мали спільний телепроєкт «Хочу знати англійську».

Фото: фейсбук Миколи Чернотицького

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду