Наглядова рада НСТУ доручила правлінню розробити план підвищення зарплат працівникам з 2020 року

Цю пропозицію внесли члени НСТУ Тетяна Лебедєва та Вадим Міський, як умову перегляду умов оплати праці з членами правління НСТУ. 

Під час засідання голова наглядової ради Світлана Остапа нагадала, що у 2020 році Суспільне очікує на обіцяне новою владою повне фінансування, і в разі його отримання зможе переглянути умови оплати праці всім працівникам, наблизивши їх до ринкового рівня.

Вадим Міський у коментарі «Детектору медіа» повідомив, що за результатами організаційного аудиту в 2018 році міжнародний аудиторська компанія Ernst&Young надала висновки. Відповідно до них  рівень оплати найвищого керівництва НСТУ знаходиться нижче за ринкові орієнтири (медіана) у порівнянні як і з загальним ринком та ключовими роботодавцями, так і з телевізійним сектором.

При цьому, за висновками Ernst&Young найбільш недоплаченим є правління — на 67% за рівнями фіксованої винагороди у порівнянні з загальним ринком (медіаною ринку). Загалом по компанії фіксована винагорода у 59% співробітників нижча за ринковий орієнтир, 38% — відповідають ринку і лише 3% — вища за ринок.

Для збільшення зображення клікніть на нього 

Нагадаємо, 29 серпня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) проголосувала за підвищення заробітних плат членам та голові правління суспільного мовника.

Додамо, Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ. До нового складу правління поки що входять тільки четверо членів з шести: Ярослав Лодигін – відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура»; Дмитро Хоркін – відповідальний за «UA: Українське радіо», «Радіо Промінь», «Радіо Культура», Будинок звукозапису; Інна Гребенюк – відповідальна за стратегію та розвиток, міжнародну діяльність; Микола Чернотицький – відповідальний за адміністративно-господарську діяльність, регіони.

comments powered by Disqus