Радіодиктант національної єдності 2019: де слухати, дивитися і куди надсилати

Радіодиктант національної єдності 2019: де слухати, дивитися і куди надсилати

08:54,
8 Листопада 2019
48795

Радіодиктант національної єдності 2019: де слухати, дивитися і куди надсилати

08:54,
8 Листопада 2019
48795
Радіодиктант національної єдності 2019: де слухати, дивитися і куди надсилати
Радіодиктант національної єдності 2019: де слухати, дивитися і куди надсилати
Сьогодні, 8 листопада, о 10:50 розпочнеться ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності, який організовує Національна суспільна телерадіокомпанія України.

До написання радіодиктанту приєднуються люди зі всієї України, у тому числі з окупованих територій, та з різних країн світу.

«Детектор медіа» зібрав усі посилання, де можна дивитися і слухати радіодиктант.

Радіо:

  • «Українське радіо», яке можна слухати у FM та AM діапазонах, у мережі проводового мовлення ПАТ «Укртелеком» та на хвилях комунальних і місцевих радіостанцій по всій території України.
  • Радіо «Культура»
  • У Донецькій області радіодиктант звучатиме на хвилях «Українське радіо. Голос Донбасу»
  • У Луганської області — на «Українське радіо. Пульс».
  • «Українське радіо» можна слухати, налаштувавши супутник Amos3 ( 4° W):

Частота – 11 139,5 МГц
Поляризація – горизонтальна (Н)
Символьна швидкість – 30,000 Мсимв/с
Предкорекція помилок (FEC) – ¾

Перемкніть тюнер в режим RADIO кнопкою TV / RADIO та шукайте в переліку улюблений радіоканал: UA: Українське радіо - UR-1, UA: Радіо Культура - Radio Culture, UA: Радіо Голос Донбасу - Golos Donbasu.

На сайті «Українського радіо» опублікували чотири інтерактивні карти, на яких відтворено, де і на яких частотах можна слухати «Українське радіо», радіо «Промінь», «Культура», «Голос Донбасу» (Донецька область) і «Українське радіо. Пульс» (Луганська область»).

Телебачення:

Інтернет:

  • Сайт «Українського радіо»
  • Сайти телеканалів «UA: Перший», «UA: Крим», «UA: Культура» та регіональних каналів. На жаль, сайти недоступні для перегляду закордоном.
  • Мобільні додатки, які можна закачати на смартфон,suspilne.radio та suspilne.tv. Вони доступні для перегляду і прослуховування закордоном.
  • У Facebook на сторінках UA: Суспільне мовлення, UA: Українське радіо, UA: Перший.

На всіх платформах Суспільного о 10:50 розпочнеться включення з Національної бібліотеки імені Володимира Вернадського, де працюватиме виїзна студія з ведучим Романом Колядою. У бібліотеці зберуться усі бажаючі написати радіодиктант в одній залі.

Радіодиктант розпочнеться о 11:20. Його зачитає педагог, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Текст радіодиктанту можна буде надіслати лише протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції на електронну пошту на адресу rd@nrcu.gov.ua, Facebook  UA: Українське радіо або номер Viber 097 107 017 8.

О 12:00 текст радіодиктанту оприлюднять на сайтах Суспільного мовника: «Українське радіо» та «UA: Cуспільне мовлення». Тому перевірити себе можна буде одразу після написання диктанту. 

Окрім того, додатково відбудеться конкурс на найкращий твір. Тему твору оголосять на початку ефіру, об 11:00. Його, разом із текстом радіодиктанту, потрібно буде надіслати до 11 листопада на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо або на електронну пошту rd@nrcu.gov.ua з поміткою «Твір». Десять найкращих творів відзначать призами. 

Зазначимо, що  Олександр Авраменко неодмінно хоче внести у радіодиктант кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Нагадаємо, радіодиктант у 2019 році писатимуть за новими правилами.

У 2018 році до акції додучилося майже 33 000 учасників, було  311 переможців радіодиктанту національної єдності.  Лише однієї помилки припустилися 1004 людини. Це була найбільша кількість переможців за час існування акції. В попередні роки лише одиниці писали диктант без жодної помилки. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду