У Дніпрі заперечили заяву Щербачова щодо підтримання всіма філіями НСТУ акцій протесту

У публічному зверненні, ухваленому трудовим колективом 9 серпня 2017 року, йдеться про спростування недостовірної інформації, оприлюдненої керівником проекту «Майдан ТБ» Валентином Щербаковим («Центральний канал» Київської філії НСТУ).

«Офіційно заявляємо, що журналіст Валентин Щербаков у своїй заяві збрехав! Колективом філії ПАТ "НСТУ" "Дніпропетровська регіональна дирекція" питання підтримання звернення до Президента України щодо призупинення реформування Суспільного мовлення та підтримання "Львівського звернення" і акції протесту не розглядалось та не ухвалювалось», – йдеться у відкритому листі.

Колектив Дніпровської філії НСТУ вважає за потрібне довести до відома, що інформація, оприлюднена журналістом Валентин Щербаков, щодо підтримання всіма філія ПАТ «НСТУ», зокрема Дніпровською філією, звернення до Президента України щодо урізання прав та ініціатив регіональних філій ПАТ «НСТУ» є такою, що не відповідає дійсності, а в самій заяві викладені недостовірні факти.

Нагадаємо, що колектив філії Національної суспільної телерадіокомпанії «Львівська регіональна дирекція» звернувся з листом до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка, голови наглядової ради НСТУ Тетяни Лебедєвої, голови професійної спілки працівників культури України Людмили Перелигіної щодо систематичного зменшення фонду зарплат для працівників регіональних філій. Член правління НСТУ Микола Чернотицький підкреслив, що Львівська філія є найбільшою в Україні, її, як і всі філії, чекають зміни.

Пізніше Валентин Щербачов заявив, що весь колектив «Центрального каналу» (Київська філія ПАТ «НСТУ») підтримав звернення львівських колег до Володимира Гройсмана щодо недопущення руйнації колективів філій і надсилає своє звернення до Президента України, щоб він розібрався з суспільним мовленням. Він закликав до акції протесту проти знищення державного мовлення і заявив, що всі філії НСТУ його підтримують у цьому.

У той же час директор виконавчий Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (51 канал) Валентин Чанглі та заступник директора виконавчого Дмитро Музика розкритикували заяву колективу ТРК «Львів» щодо систематичного зменшення фонду зарплат для працівників, урізанням прав та ініціатив регіональних філій НСТУ.

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Юрій Макаров також вважає, що Валентин Щербачов у своїй заяві збрехав. 

comments powered by Disqus