Фахівці Суспільного мовлення у філіях пройшли другий етап тренінгів по всій Україні

Фахівці Суспільного мовлення у філіях пройшли другий етап тренінгів по всій Україні

13:09,
18 Жовтня 2017
2819

Фахівці Суспільного мовлення у філіях пройшли другий етап тренінгів по всій Україні

13:09,
18 Жовтня 2017
2819
Фахівці Суспільного мовлення у філіях пройшли другий етап тренінгів по всій Україні
Фахівці Суспільного мовлення у філіях пройшли другий етап тренінгів по всій Україні
Національна суспільна телерадіокомпанія України завершила другий етап навчання фахівців суспільно-політичного напрямку філій.

11-12 жовтня тренінг відбувся у Дніпрі, де спільно працювали представники Дніпровської, Донецької, Запорізької, Криворізької, Кримської, Луганської, Рівненської та Харківської філій Суспільного. 9-10 жовтня у Кропивницькому навчалися журналісти із Сум, Полтави, Херсона, Миколаєва, Одеси та Кропивницького, повідомляє прес-служба НСТУ.

До того тренінги проходили у Вінниці та Луцьку.

Після тренінгів робота з командами суспільно-політичного напрямку філій продовжиться в режимі онлайн. Щотижня проводитимуться онлайн-наради та навчання, зазначили у НСТУ.

Тренінги проводили член правління НСТУ, відповідальний за суспільно-політичний напрям, Роман Вінтонів, менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей,  тренери проекту StopFake.org, викладачі Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк та Михайло Кольцов.

«Закінчилась тренінгова програма, націлена на реформування змісту програм суспільно-політичного напрямку. Далі почнемо серйозно моніторити роботу філій за критеріями виробництва програм, які спільно встановили в ході навчання. Ми виконали свою функцію з оновлення і підвищення рівня знань працівників до стандартів Суспільного, і тепер вже маємо моральне право вимагати ту якість, про яку заявили у липні 2017 року. Це дуже важливий етап, який покаже, наскільки швидко люди можуть сприймати нову інформацію, і наскільки ефективно й легко їм вдається перелаштуватися після багаторічної роботи в іншому руслі. Ми маємо великі сподівання щодо працівників філій», –сказала Марія Фрей.

Редактор, відповідальний за розвиток суспільно-політичне мовлення, Антоніна Богуславська сказала, що ефект від занять підсилила можливість виконання практичних завдань та знайомство із колегами з інших регіонів.

 «Найкорисніше на тренінгу – групове практичне завдання. Коли ми спільно обговорюємо вибір теми, її фокус і розкриття в програмі. Наче ми все це і знаємо, але в інколи все ж виникають запитання. Така командна робота дає можливість отримати оцінку роботи від колег з інших регіонів. На мою думку погляд зі сторони є найбільш корисним, і в подальшому допоможе виробляти наші програми згідно з критеріями суспільного мовлення», – додала вона.

Роман Торбенко з Харківської філії НСТУ зазначив, що «особливо цікавим було навчання з перевірки фактів».

Наступний етап тренінгів у регіонах розпочнеться у лютому 2018 року.

Додамо, у Луцьку 20-21 вересня 2017 року проходив тренінг для фахівців суспільно-політичного напрямку Національної суспільної телерадіокомпанії України. На ньому зібралися представники шістьох філій суспільного мовлення: Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської.

27 і 28 вересня команда члена правління НСТУ Романа Вінтоніва у Вінниці провела тренінг для фахівців суспільно-політичного напрямку.

Фото надане Запорізькою філією НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду