Полтавська філія НСТУ оголосила набір до Школи режисерів монтажу

Полтавська філія НСТУ оголосила набір до Школи режисерів монтажу

15:13,
20 Серпня 2018
1755

Полтавська філія НСТУ оголосила набір до Школи режисерів монтажу

15:13,
20 Серпня 2018
1755
Полтавська філія НСТУ оголосила набір до Школи режисерів монтажу
Полтавська філія НСТУ оголосила набір до Школи режисерів монтажу
Полтавська філія Суспільного розпочинає набір до Школи режисерів монтажу на базі телестудії каналу «Лтава».

Навчання розпочнеться з 10 вересня 2018 року, заявки приймають до кінця серпня. Про це йдеться на сайті suspilne.media.

Програма із серії практичних занять передбачає навчання з таких тем:

  • робота в програмах відеомонтажу;
  • створення комп’ютерної графіки;
  • створення відеоісторій;
  • робота в інформаційному та художньому жанрах, побудова сюжетів.

Для участі в Школі режисерів монтажу необхідно надіслати своє резюме та супровідний лист на smsvolkova@gmail.com до 31 серпня 2018 року включно. Відібраних учасників запросять на співбесіду. Після завершення навчання найкращим випускникам запропонують приєднатися до команди Суспільного.

Команда Суспільного Полтавщини вже має журналістів та редакторів, які самостійно роблять монтаж для оперативного висвітлення подій. Проте для розширення складу команди й збільшення можливостей із виробництва контенту Полтавська філія вирішила запустити Школу, де навчатимуть професійних режисерів монтажу. Формат навчання передбачає безпосередню практику з режисерами філії. Учасники Школи зможуть пройти стажування на базі телестудії «Лтави».

Близько місяця тому на Суспільному Полтавщини успішно завершилася «Школа телеоператорів», що дозволило збільшити команду операторів. Керівництво філії вважає таку практику ефективною і планує продовжити подібні формати навчання.

«Однією з причин запуску цього проекту є успіх попереднього – "Школи телеоператорів". Учасників, що хотіли навчитися телевізійного операторського мистецтва, попередньо відбирали й проводили з ними співбесіди. Потім їм давали теоретичну базу й "закріплювали" за штатними операторами "Лтави". "У полях", без відриву від основного виробничого процесу учасники школи отримували майстер-класи та практикувалися знімати сюжети. Випускники, що показали найбільші досягнення, уклали трудові угоди та працюють з нами в команді», – розповів менеджер Полтавської філії Суспільного Євген Сердюк.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду