osvita.mediasapiens.ua

Кабмін хоче включити в тариф «Київенерго» витрати на ремонт електромережі в МВЦ до «Євробачення-2017»

Про це свідчить протокол наради щодо вирішення проблемних питань щодо енергозабезпечення місця проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017»  від 29 грудня 2016 року, повідомляє сайт finance.ua.

У документі зазначено, що інформацію директора з виробництва Національної телерадіокомпанії України  Карякіна О.Е. щодо необхідності підвищення технологічної потужності приєднання Міжнародного виставкового центру на 5МВт взято до уваги.

Збільшене зображення можна подивитися тут

«Рекомендувати Нацкомісії з держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), а також КМДА і «Київенерго» рекомендується вжити заходів щодо включення до тарифу на електроенергію витрат, пов’язаних з ремонтом електроустановок і ліній електропередач для збільшення потужності електромереж Міжнародного виставкового центру, а також із закупівлею трансформаторних підстанцій потужністю 0,4 кВ», – йдеться у протоколі.  

До 10 січня чиновники КМДА спільно з «Київенерго» повинні розробити і подати в Кабмін план заходів по ремонту та підключення електроустановок МВЦ.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков підтвердив в ефірі телеканалу Zik, що на Лівобережному масиві є проблеми з забезпеченням безперервного постання електроенергії, та вони стосуються всього спального району, а не тільки МВЦ. Він також сказав, що питання електроенерїі стосуються компанії «Київенерго» і будуть вирішуватися за кошти з її бюджету, а не столичної влади.

Нагадаємо, Національна телекомпанія України орендувала «Міжнародний виставковий центр» загальною площею 31 033 квадратних метри на лівому березі Дніпра для проведення «Євробачення – 2017» за 35 100 655, 13 гривень.

Як раніше повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів планує виділити з державного бюджету 455,7 млн грн.  Коштами розпоряджатиметься Держкомтелерадіо. Пізніше уряд зменшив витрати на підготовку і проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на 19,38 млн грн.

Київрада запланувала виділити з міського бюджету 200 млн грн на покращення інфраструктури і створення позитивного іміджу Києва до проведення «Євробачення-2017». Мер Києва сказав, що вже виділено 50 млн гривень, ще 150 млн в інфраструктуру міста вкладуть у 2017 році. 

На «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн.

Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus