Визначено компанію, яка  забезпечить світловим обладнанням «Євробачення-2017»

Визначено компанію, яка забезпечить світловим обладнанням «Євробачення-2017»

17:35,
28 Лютого 2017
3668

Визначено компанію, яка забезпечить світловим обладнанням «Євробачення-2017»

17:35,
28 Лютого 2017
3668
Визначено компанію, яка  забезпечить світловим обладнанням «Євробачення-2017»
Визначено компанію, яка  забезпечить світловим обладнанням «Євробачення-2017»
Національна суспільна телерадіокомпанія оголосила переможцем тендеру з закупівлі послуг із забезпечення світловим обладнанням для «Євробачення-2017» компанію Production Resource Group AG

Компанія Production Resource Group AG (PRG) – єдиний учасник тендеру, первинна цінова пропозиція якої  становить 61 064 470.50 грн, йдеться у системі «Прозорро». Так як у компанії не було конкурентів, остаточна пропозиція не змінилася. Зазначимо, що НСТУ оголосила очікувану вартість за послуги 61 млн. 97 тис. грн.

Компанія має поставити обладнання до Києва у Міжнародний виставковий центр за адресою Броварський проспект, 15. Надаватиме послуги до 21 травня 2017 року.

Команда Production Resource Group AG працювала на «Євробаченні» у 2013-2015 роках. Компанія забезпечувала обладнанням такі події, як Grammy Awards в Лос-Анджелесі, премію  LEA у Франкфурті, зимові Олімпійські ігри в Сочі у 2014 році та Олімпійські ігри 2012 в Лондоні.

Штаб-квартира Production Resource Group розташована в Нью-Йорку. Компанія має свої представництва у Німеччині, Франції, Бельгії, Швейцарії, Китаїі і Південна Африці. 

Нагадаємо, європейська компанія Riedel Communications проводитиме акредитації учасників, членів делегацій, преси, персоналу, фанів і гостей пісенного конкурсу «Євробачення-2017». 

НСТУ вестиме переговори щодо процедури закупівлі послуг із підготовки, встановлення, експлуатації та демонтажу конструкцій глядацьких трибун для пісенного конкурсу «Євробачення-2017» із товариством з обмеженою відповідальністю «Артмакс Інжиніринг» зі Львова.

Додамо, на «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. півфінали 62-го пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду