«UA: Перший» вперше в історії українського ТБ покаже Кубок світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців

Про це повідомляє прес-служба «UA: Першого».

«"UA:Перший" плідно співпрацює з Національним Паралімпійським комітетом України вже давно. В нас були виняткові права на трансляцію Паралімпійських ігор-2012 у Лондоні та Паралімпіади-2016 у Ріо. А тепер ми вперше в історії українського телебачення транслюватимемо один з етапів Кубка світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних перегонів та біатлону. Трансляції найважливіших спортивних змагань стали візитівкою телеканалу "UA:Перший" і Суспільного в Україні», розповів керівник творчого об’єднання спортивних програм «UА:Перший» Микита Хорозов.

Телеканал покаже наживопершу індивідуальну гонку з біатлонуу вівторок, 17 січня, об 11:40. Жіночий та чоловічий спринти «UA: Перший»покаже у четвер, 19 січня, об 11:05. А гонку на середню дистанцію, яка завершить «український» етап Кубка світу, можна буде побачити у п’ятницю, 20 січня, об 11:40. 

За даними телеканалу, в змаганнях другого етапу Кубка світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних перегонів та біатлону сезону 2016-2017 беруть участь понад 200 спортсменів з 18 країн світу. Наразі збірна України очолює командний залік із 28 медалями.

Варто зазначити, що етап Кубка світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних перегонів та біатлону, який проходить в Україні, є одним з ключових заходів на шляху підготовки команд та кваліфікації спортсменів на зимові Паралімпійські ігри-2018, які відбудуться в місті Пхьончхан (Південна Корея). Наступні етапи змагань Кубка світу  з паралімпійських лижних гонок та біатлону пройдуть у березні 2017 року в  південно-корейському місті Пхьончхан та японському Саппоро.

Нагадаємо, «UА:Перший» показує всі гонки Кубка світу та чемпіонату світу з біатлону 2016-2017, які проходять із 27 листопада 2016 року по 19 березня 2017 року.

Фото з сайту Національного комітету спорту інвалідів України

comments powered by Disqus