«Цікавий Київ» та City sightseeing bus проводитимуть екскурсії для країн-учасниць «Євробачення-2017»

Ці дві компанії були обрані командою організаторів цьогорічного пісенного конкурсу шляхом відкритого відбору, йдеться на сайті «UA: Першого».

Після того, як «UA: Перший» визначив переможців, «Цікавий Київ» запустив оновлений сайт.

«Цікавий Київ» має 12 років досвіду проведення екскурсій. В меню «Цікавого Києва» є понад 300 турів столицею. Бюро працює з більш ніж 30 англомовними гідами і є партнером провідних екскурсійних агрегаторів Get Your Guide, Tripster, Viator, Tripadvisor.

Компанія City Sightseeing Kyiv працює під цим брендом із 2013 року, а на ринку, як Open Kiev, – із 2010-го. Усі гіди бюро мають багаторічний досвід проведення екскурсій.

Як передає «UA: Перший», у період з 29 квітня по 14 травня 2017 року планується провести близько 16 екскурсій Києвом для делегацій країн-учасниць пісенного конкурсу.

Нагадаємо, півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення» – 13 травня. Головні шоу конкурсу проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра. «UA: Перший» транслюватиме наживо два півфінали і фінал в ефірі, на сайті та на Youtube-каналі.

Право приймати захід здобула для України співачка Джамала, яка торік перемогла в Стокгольмі (Швеція) з піснею «1944».

Цьогоріч Україну представлятиме гурт O.Torvald з піснею Time.

comments powered by Disqus