osvita.mediasapiens.ua

Другий півфінал «Євробачення-2017»: обрано 10 фіналістів (ВІДЕО)

Шоу наживо транслювали телеканал «UA: Перший» (коментатори – Тетяна Терехова та Андрій Городиський) та офіційні сайти «Євробачення-2017» – Eurovision.tv і Eurovision.ua (оригінальна версія).

Результати голосування оприлюднили ведучі Володимир Остапчук і Олександр Скічко.

 Вони зачитали наступні країни:

Болгарія, Крістіан Костов — Beautiful Mess

Білорусь, NaviBand — Historyja Majho Zyccia

 

Хорватія, Жак Худеков — My Friend

Угорщина, Йожеф Папаї — Origo

Данія, Аня Ніссен — Where  I Am

 

Ізраїль, Імрі Зів — I Feel Alive

 

Румунія, Іллінка та Алекс Флореа — YodelIt!

Норвегія, гурт JOWST — Grab the Moment

Нідерланди, гурт O'G3NE — LightsAndShadows

Австрія, Натан Трент – Running on Air

Друга десятка фіналістів після півфіналу поділилася свїми враженнями:

Не пройшли у фінал:

  • Сербія, Тіяна Богічевіч – In Too Deep
  • Македонія, Яна Бурческа – DanceAlone
  • Мальта, Клаудія Фаніелло – Breathlessly
  • Ірландія, Брендан Мюррей — Dying To Try
  • Сан-Марино, Валентина Монетта і Джим Вілсон — Spirit of the Night
  • Швейцарія, гурт Timebelle — Apollo
  • Литва, гурт Fusedmarc — Rain of Revolution
  • Естонія, Койт Тоом і Лаура Пілдвере — Verona

У другому півфіналі виступили дві країни з «Великої п’ятірки»Alma з Франції з піснею Requiemта Ізабелла Левіна Луін із Німеччини з піснею Perfect Life, а також з України як країни- господині «Євробачення-2017» рок-гурт O.Torvald  із піснею Time. Вони автоматично проходять у фінал, та мали право голосувати у другому півфіналі.

Голосування під час «Євробачення» проходить у два етапи. На першому етапі – за день до прямого ефіру півфіналів чи фіналу, під час другої генеральної репетиції, голосують професійні національні журі, яких призначає кожна країна-учасниця «Євробачення».

В Україні в журі входять поет-пісняр Юрій Рибчинський, представниця України на дитячому «Євробачення-2013» Софія Тарасова, продюсери Сергій Грачов та Яна Прядко, радіоведучий Сергій Гагарін. Кожне з національних журі працюватиме віддалено.

У другому етапі під час прямого ефіру голосують глядачі – за допомогою SMS-повідомлень або в офіційному мобільному додатку «Євробачення». У кожній країні пісня, яка отримала найбільшу кількість голосів, одержує максимальну оцінку 12, і далі за спаданням.

Повна версія другого півфіналу:

Нагадаємо, 9 травня відбувся перший півфінал «Євробачення-2017». До фіналу ввійшли представники з Австралії, Азербайджану, Бельгії, Вірменії, Греції, Кіпру, Молдови, Польщі, Португалії та Швеції. Артисти Албанії, Грузії, Ісландії, Латвії, Словенії, Фінляндії, Чехії та Чорногорії залишили конкурс.

Наприкінці першого півфіналу на сцені «Євробачення-2017» виступили учасники трьох країн «Великої п’ятірки» – Італії, Іспанії та Великій Британії. Вони автоматично проходять у фінал, який відбудеться 13 травня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

comments powered by Disqus