Відеонагляд для забезпечення безпеки та охорони під час «Євробачення-2017» хочуть надати 9 компаній

Відеонагляд для забезпечення безпеки та охорони під час «Євробачення-2017» хочуть надати 9 компаній

15:36,
16 Березня 2017
2098

Відеонагляд для забезпечення безпеки та охорони під час «Євробачення-2017» хочуть надати 9 компаній

15:36,
16 Березня 2017
2098
Відеонагляд для забезпечення безпеки та охорони під час «Євробачення-2017» хочуть надати 9 компаній
Відеонагляд для забезпечення безпеки та охорони під час «Євробачення-2017» хочуть надати 9 компаній
На тендер щодо надання обладнання для cистеми відеонагляду для забезпечення безпеки та охорони на пісенному конкурсі «Євробачення-2017» подалося дев’ять компаній

Найдешевшу пропозицію запропонувало приватне акціонерне товариство «Київська будівельна компанія "Київбудком"», яка після акціону складає 9 млн. 678 тис. 787 гривень.

Про це йдеться на сайті «Прозорро».

Серед інших учасників акціону сім українських компаній і одна німецька: ТОВ «Українські Інфосистеми», ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН», Товариство з Обмеженою Відповідальністю «СЕДНА Н», ТОВ «ЕсАй БІС», ТОВ Смарт Техно, ООО «ДЕПС Украина», ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР», Riedel Communications GmbH & Co. KG. Їхні пропозиції коливаються від 11 млн. 420 тис. грн. до 17 млн. 596 тис. 514 грн. Загалом, очікувана вартість, яку запропонувала Національна суспільна телерадіокомпанія України як замовник послуг зазначила очікувану вартість у розмірі 17 млн. 774 тис. 257 тис. грн.

Директор виконавчий дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017», голова тендерного комітету  Юрій Біловус під час  майстер-класу «Усе про тендери Євробачення-2017» зазначив, що система «Прозорро» дозволяє учасникам тендеру ставити вартість вищу, ніж очікувану замовником.

«Відповідно ми маємо прецедент, коли компанія подає на очікувану вартість пропозицію, але в тексті пропозиції вартість вища. Це законом не заборонено. Ми аналізуємо остаточну пропозицію, яка вказана після завершення аукціону, й текст пропозиції», – сказав Юрій Біловус.Він додав, що ніяких підкилимних домовленостей немає, критерієм обрання переможця є ціна згідно з законодавством. Та не завжди найнижча цінова пропорція відповідає якості.

НСТУ наразі розглядає пропозицію щодо того, щоб визначити компанію «Київбудком» переможцем торгів, і на шостий день після цього підписати договір.

«Київбудком» хоч і на аукціоні вказала найнижчу ціну серед усіх учасників, у тексті пропозицій компанія оцінила комплекс послуг на суму 17 млн. 678 тис. 617 грн., що на 95 тис. 640 грн. нижча за очікувану вартість від НСТУ, але значно вища за пропозиції, надані іншими українськими компніями.

З цієї суми основна стаття витрат складає на відеокамери, комп’ютери, цілодобове чергування інженерів тощо, і дорівнює 9 млн. 678 тис. 787 гривень, з якими компанія перемогла на аукціоні. «Київбудком» додатково пропонує створення моніторингових центрів, розпізнавання автомобільних номерів в Києві та містах в’їзду-виїзду за допомогою існуючої інфраструктури і розпізнавання по базах данних облич різних силових структур , а також захват, індентифікація та пошук облич в архіві (враховуючи точки дислокації аеропорт Бориспіль, аеропорт Жуляни та МВЦ) за 7 млн. 999 тис. 830 грн.

Генеральний директор «Київбудком» – Олександр Білопуп. У заяві, поданій на «Прозорро», він повідомив, що компанія «Київбудком» для виконання умов договору про виконання послуг, передбачених держзакупівлею, в якості субпідрядних організацій буде залучати юридичні особи: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», ТОВ «Акксонсофт», ТОВ «Акксон Софт», ТОВ «Центр безпеки Біном» і «Техніком-сервіс».

Під час майстер-класу «Усе про тендери Євробачення-2017», який відбувся 10 березня у НСТУ, був присутній член робочої групи при тендерному комітеті «Євробачення-2017», представник громадської організації «Інститут дослідження та аналізу розвитку антикорупційного руху в Україні»  Віктор Курсіков. Зазначимо, що при тендерному комітеті діє робоча група, куди входять 12 осіб на громадських засадах від громадських організацій, влади (Держкомтелерадіо, Міністерства інформації, Верхвоної Ради, Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики) фахівців із ринку. Вони представляють незалежну позиція суспільства, і беруть участь у всіх робочих засіданнях тендерного комітету. Віктор Курсіков заявив, що технічне завдання у тендері про  обладнання для cистеми відеонагляду для забезпечення безпеки та охорони «заточені під одного замовника», щоб тільки одна компанія забрала цей тендер. Тому інші компанії не подаються на тендер, а ті, що подаються, не знижують цін.

На що директор виконавчий дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017»  Юрій Біловус відповів, що всі рекомендації тендерний комітет розглядає і при потребі враховує, а також запевнив, що на кожен тендер може подаватися будь-яка компанія. За його словами, у тендері вказані конкретні технічні завдання або їх аналоги.

Нагадаємо, наразі є 43 процедури закупівлі товарів робіт і послуг для підготовки і проведення «Євробачення-2017». Вони відбуваються за спрощеною процедурою через систему «Прозорро» за попереднім відбором для переговорної процедури. Як пояснив Юрій Біловус, ця спрощена процедура займає близько 16 днів. Такою моделлю закупівлей послуговується Міністерство оборони України.

Зазначимо, що виконавчий директор «Євробачення-2017» Йон Ола Санд сказав 14 березня під час прес-брифінгу, що українські служби безпеки повністю готові забезпечити безпеку делегаціям країн-учасниць.

За службу безпеки пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у Києві відповідає президент міжнародної неурядової організації «Міжнародна антитерористична єдність» (організація-член Ради Європи з протидії тероризму) Олександр Дічек. У рамках зустрічі глав делегацій країн-учасниць «Євробачення-2017» «Усе про тендери Євробачення-2017» «Усе про тендери Євробачення-2017» і європейських експертів, яка відбулася у столиці 11-13 березня, він презентував програму заходів безпеки, передбачену для міжнародного конкурсу в Києві. Він представив свою команду главі європейської служби безпеки конкурсу.

Нагадаємо, що півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Всього в конкурсі візьмуть участь представники 43 країн.

Фото зі сторінки у Facebook «Євробачення 2017 в Україні».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду