Встановлення глядацьких трибун для «Євробачення» довірять компанії зі Львова

Через систему «Прозорро» свої пропозиції на тендер після завершення аукціону подали два учасники – «Артмакс Інжиніринг» зі Львова і 4e Veranstaltungsprojekt GmbH із Німеччини. Тендерний комітет на чолі із заступником генерального директора колишньої НТКУ Павлом Грицаком обрав переможцем компанію «Артмакс Інжиніринг», яка свої послуги оцінила у 23 500 000. Остаточна пропозиція німецької компанії становила 24 158 400.

«Тендерна пропозиція учасника відповідає технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам, вситановелим Замовником», – йдеться у протоколі засідання тендерного комітету ПАТ «НСТУ» з питань організації закупівель, робіт і послуг, необхідних для проведення «Євробачення-2017».  

«Артмакс Інжиніринг» надає інженерні та будівельні послуги понад 20 років, організовують сцени на різних акціях, фестивалях і концертах. Керівник компанії – Данило Гуков. За його словами, Artmax починався з невеликої рок-команди в кінці 80-х, а першу колонку вони придумали і зробили саме для себе. Сьогодні Artmax - один із лідерів по прокату сценічних конструкцій, звукового і світлового обладнання для шоу-бізнесу з командою професіоналів, які обслуговують виконавців і заходи найвищого рівня і масштабу.

«Артмакс Інжиніринг» запропонувала встановити у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Києва 6856 штук сидячих місць для глядачів, 50 коментаторських кабінок, подіум для столу Наглядової Ради, багаторівнева конструкція платформи для відеоінженерів, звукооператорів, художників по світлу та режисерів тощо. Меблі та декорація буде надана іншим Підрядником.

Компанія очікує на попередню оплату 50 %. Будівництво трибун планують провести з 29 березня по 12 квітня. Демонтаж – з 14  по 21 травня. 

Нагадаємо, на «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. півфінали 62-го пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві.

Зазначимо, технічні репетиції на сцені «Євробачення-2017» проходитимуть 20-23 квітня. Попередній репетиційний період триватиме з 19 березня до 19 квітня. До 10 березня телеканал «UA: Перший» проводить кастинг на пошук статистів для роботи під час технічних репетицій конкурсних номерів «Євробачення-2017».

Додамо, що старт продажу квитків на «Євробачення-2017» розпочався 14 лютого 2017 року. Як сказав сайту «Суспільне мовлення» Павло Грицак, у залі МВЦ є 8 тис. місць, які поділені на шість категорій.

Україну на 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2017» представлятиме рок-гурт O.Torvald з піснею Time. Представника нашої країни було обрано 25 лютого у фіналі національного відбору.

comments powered by Disqus