У філіях Суспільного ввели нову сітку мовлення без технічних перерв

Про це сайту «Детектор медіа» в інтерв’ю сказав продюсер Житомирської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Володимир Ладижець, який з 2 січня працює у Центраьній дирекції.

«З 1 січня філії працюють за новою сіткою. До січня 2018 року регіональні канали мали 14 годин мовлення. Рік тому, коли продюсери і менеджери прийшли у філії, сітку скоротили до 10 годин, з яких було 3 години власного виробництва, а саме новини, ранкове шоу і щоденне ток-шоу «Тема дня». Ми мали проміжки в ефірі, транслювалися з 07:00 до 09:00 і з  13:30 до 21:00. Під час перерви в ефірі нічого не  було. У нас не було пройм-тайму, люди приходили з роботи, а після 21:00 в ефірі – діра», – сказав Володимир Ладижець.

За його словами, наразі всі ефіри регіональних каналів очистилися від усього зайвого, проведенні скорочення штату, люди пройшли навчання, результати моніторингових звітів позитивні.

«Є можливість і потрібно добавляти ефірний час», – додав він.

Філії і надалі вироблять обов’язкові 3 години власного контенту, решту часу наповняють контентом, наданим Центральною дирекцією.

Для прикладу, на каналі «UA: Житомир» 24 грудня перерва у мовленні була з 10:00 до 13:30, а також з 21:00 до 07:00.

У понеділок, 31 грудня,у телепрогамі регіонального каналу була вказана перерва на мовлення, а уже 1 січня, у вівторок, вступила в дію нова сітка мовлення.

1-го січня 10:00Хто в домі хазяїн?, 10:30Д/с «Неповторна природа», 11:00 –  Лекторій WiseCow, 11:30 – «Розсекречена історія», 12:30Д/с «Бюджетний відпочинок», 13:00Казки, перевірені часом, 14:10Лекторій WiseCow. О 21:00 – «Сильна доля», 22:00 – «Двоколісні хроніки», 22:30#ВУКРАЇНІ, 23:05Перерва в мовленні.

Два регіональні канали, які мають супутникове мовлення, а це «UA: Донбас» і «UA: Закарпаття», мовлять цілодобово.

Нагадаємо, обов’язковими програмами власного виробництва всіх регіональних телеканалів є ранкові шоу, випуски новин впродовж усього дня, а також вечірня аналітична суспільно-політична програма «Тема дня».

Також щомісяця в ефір виходить всеукраїнський медіапроект «#Звіти_наживо», у якому місцеві чиновники звітують перед громадою, відповідаючи на запитання глядачів та експертів у студії. Проект створено суспільним мовником у партнерстві з громадським рухом «Чесно». 

Восени 2018 року регіональні канали запустити проект «Виборчий округ», під час якого народні депутати звітують перед виборцями.

Останній раз філії Суспільного оновили сітку мовлення у квітні, тоді додалися суспільно-важливі програми, документальні фільми іноземного виробництва, серіали та мультфільми. Також  із 20 квітня на всіх регіональних каналах транслюється кулінарно-літературне шоу «Енеїда» виробництва НСТУ.

comments powered by Disqus