На Суспільному готують оновлену концепцію ранкового мовлення у регіонах

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

У компанії зазначають, що робоча група аналізує наявний контент «Ранків» у філіях Суспільного, звертає увагу на поширення цих матеріалів у мережі та зворотний зв’язок від глядачів. Це дослідження компанія проводить за підтримки міжнародних партнерів.

За словами Артема Шелкового,завдання робочої групи — покращити якість контенту, який філії пропонують глядачам у ранковому ефірі.

«На різних етапах до роботи також долучилися майже десять наших колег із різних регіонів. Нині ми фіналізуємо всі зібрані пропозиції і готуємо концепцію до обговорення та перевірки на «життєздатність»,— сказав він.

Генпродюсерка регіонального мовлення Марія Фрей розповіла, що напередодні розробки нового формату ранкового мовлення команда Суспільного вивчала міжнародний досвід.

«Нині розробляємо власний проєкт, а відшліфувати нам його допоможуть міжнародні партнери — так званий show runner. Ми отримаємо експертну підтримку досвідчених колег із західного суспільного мовника», — сказала вона.

Роботу групи та розроблення нової концепції ранкового мовлення курує член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький

Нагадаємо,  голова правління НСТУ Зураб Аласанія під час пресконференції на тему: «Розвиток суспільного радіомовлення в Україні: 2014 – 2019», яка відбулася в «Укрінформі» 11 жовтня, сказав, що у філій НСТУ швидше за все заберуть ранкові програми і перенесуть їх в одне місто. 

У філіях НСТУ занепокоєні закриттям ранкових програм. У філіях пропонують: оптимізувати, насамперед, саму ідею ранкового телешоу та, можливо формат; створити комунікативну групу для обговорення оптимізації ранкового телешоу та творчих груп «Ранок»; провести прямий діалог членів правління ПАТ «НСТУ» з творчими групами «Ранок» філій ПАТ «НСТУ» задля пошуку компромісу та уникнення відчуття невизначеності та непорозумінь.

У НСТУ зазначили, що про повне закриття програми ранкового мовлення взагалі не йдеться.

Додамо, правління Суспільного мовлення розглядає всі регіональні філії як одну велику платформу доставки міжрегіонального контенту.

comments powered by Disqus