Чернотицький: Після припинення марафону на Перший повернуться спорт, музика і релігія

Чернотицький: Після припинення марафону на Перший повернуться спорт, музика і релігія

13:26,
31 Січня 2023
2895

Чернотицький: Після припинення марафону на Перший повернуться спорт, музика і релігія

13:26,
31 Січня 2023
2895
Чернотицький: Після припинення марафону на Перший повернуться спорт, музика і релігія
Чернотицький: Після припинення марафону на Перший повернуться спорт, музика і релігія
Автори:
Головним фокусом в ефірі стане висвітлення відновлення України після війни.

У разі припинення телемарафону «Єдині новини UA Разом» Перший канал готовий до відновлення самостійного мовлення. В ефірі висвітлюватимуть відновлення України після війни.

Про це «Детектору медіа» сказав голова правління Суспільного Микола Чернотицький.

«Зараз ніхто не зможе прогнозувати, коли припиниться марафон. Він довів свою дієвість щодо висвітлення подій війни. Водночас Перший канал готовий до відновлення самостійного мовлення: низка проєктів повернеться в ефір телеканалу (спортивні, музичні, релігійні); на поточний рік заплановано виготовлення нових проєктів. Головним фокусом стане висвітлення відновлення країни після війни», — зазначив він.

Микола Чернотицький нагадав, що Суспільне Мовлення з перших годин повномасштабного вторгнення направило усі ресурси для оперативного інформування українців про перебіг подій, щоб надавати перевірену інформацію з усіх регіонів.

«Майже одразу ми приєдналися до виробництва загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини UA Разом". Окрім нього ми виробляємо власний інформаційний марафон "Суспільне. Спротив", який виходить на місцевих телеканалах компанії, на "Суспільне Культура" ми зібрали більш легкий, пізнавальний контент, багато мультфільмів для дітей, нові документальні стрічки, що допомагають переосмислити нашу історію, також власні культурні проєкти — "Культура на часі" та "Культурний інстинкт"», — розповів він.

За словам Чернотицького, у рамках «Єдиних новин» Перший канал Суспільного виробляє шестигодинні слоти, які транслюють всі загальнонаціональні канали. Він каже, що це розширило аудиторію Суспільного, а глядачі інших телеканалів отримали доступ до наших новин та проєктів.  У рамках марафону глядачі побачили проєкти-розслідування Суспільного «Буча», «Щоденник вцілілої», «Записи під вишнями», деякі з них виходили в слотах інших каналів.

«Суспільне завжди відрізняло чітке дотримання журналістських стандартів, і в марафоні це лишається незмінним. Згідно з аналітичними даними саме на Першому каналі під час марафону найбільше запрошують експертів, учасників подій та представників місцевої влади. З травня вийшло 186 інтерв’ю. Саме у Суспільного найбільш розгалужена мережа місцевих журналістів, завдяки чому ми робимо постійні включення з регіонів, висвітлюючи важливі події в будь-якій точці України.  На місцевих телеканалах Суспільного виходить 12-годинний марафон "Суспільне. Спротив" з акцентом на місцевих подіях, висвітленні життя національних спільнот, трансляціями спортивних релігійних, культурних подій тощо», — поділився він.

Нагадаємо, колишній заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що поки триває війна, телеканали, які беруть участь у створенні спільного загальнонаціонального марафону, не будуть скасовувати своєї участі у ньому

Як писав «Детектор медіа», телемарафон «Єдині новини» працює з перших днів повномасштабної війни. На початку у виробництві цього загальнонаціонального інформаційного проєкту брали участь чотири комерційні медіагрупи («1+1 media», StarLight Media, «Інтер» і «Україна»), а також державний телеканал «Рада» і Суспільне. Після того, як Рінат Ахметов закрив свій медіабізнес і з пулу виробників вийшов канал «Україна», до створення «Єдиних новин» долучилася команда колишніх працівників «України» під брендом «Ми — Україна». 

Комерційні канали перебувають у пошуках способів, які допоможуть їм зокрема заробляти на рекламі (якої немає в ефірі «Єдиних новин»). StarLight Media та «1+1 media» знайшли вихід та створили для цього канали-дублери — ICTV2 і «1+1 Україна», куди переведуть контент, який «1+1» та ICTV/СТБ як виробники спільного телемарафону не можуть показувати в рамках «Єдиних новин». Детальніше про те, як працюватиме ця модель, яку винайшли StarLight Media та «1+1 media», читайте в матеріалі Наталки Данькової «Для “1+1” та ICTV створили дублерів».

Читайте також
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
відрефлексований фідбек
23:16 / 01.02.2023
Повернення релігії на Суспільне -то визнання того , чого Чернотицькиий не хотів довго визнавати:трансляції недільних богослужінь на Культурі то найрейтинговіша програма у всьому суспільному. І кращого шайка Чернотицького виготовити не спроможна ...вже багато років.
Tu
16:40 / 01.02.2023
І заради такого реформа відбувалася? Кривава, болюча, несправедлива?
Її величність
23:56 / 31.01.2023
Дуже велика частина українського суспільства є варягами різних конфесій. Кому це не подобається, може заснути собі свою біснувату точку зору у ду#у разом з москальским язиком. Тобі не треба, то і не слухай. До того ж, церква це політика. Важливо мати службу своєю мовою і свою церкву, про це мова, а не про віру. Мабуть, пише з якогось сепврского анклаву типу Харкова чи Адєсси, нащадок москалів із руських єб&₴ней, бабку чи діда якого завезли замість знищених українців.
А заместитель Аласании повернеться?
21:21 / 31.01.2023
Лиев, ордена от Рутина имеюший, професіональний осваиватель бюджета, спец по туризму, журнализму и оборона, которий гине имеет доступ к бюджетам и гостайнам? Повернеться? Грущинские же возвращаются. www.pravda.com.ua/news/2023/01/31/7387319/
Аудит
18:43 / 31.01.2023
Чернотыцкий такую ряху откушал на государственном бюджете. Хоть бы не палились так. Хоть бы в спортзал пошел. Сразу видно, куда идет весь бюджет Суспильного.
Регионы, которые нет.
18:40 / 31.01.2023
Нет ничего ни в каких регионах, даже в крупных. Уволили они всех, сократили или довели до сокращения. С такой сеткой справляются любые собкоры частных каналов. Контента по регионам нет. Скажите этому неучу, что Украина светское государство. А он опять попов прет.
глядач
14:32 / 31.01.2023
"Саме у Суспільного найбільш розгалужена мережа місцевих журналістів, завдяки чому ми робимо постійні включення з регіонів, висвітлюючи важливі події в будь-якій точці України". Ну от навіщо таке писати, Детектор? Ви впевнені в цьому? Приїздіть в регіони! Зруйнували вони все! Обманює голова правління!!!
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду