Перший готується до відновлення самостійного мовлення

Перший готується до відновлення самостійного мовлення

16:33,
9 Січня 2023
3767

Перший готується до відновлення самостійного мовлення

16:33,
9 Січня 2023
3767
Перший готується до відновлення самостійного мовлення
Перший готується до відновлення самостійного мовлення
Команда Суспільного має варіанти сіток каналу після перемоги.

Генеральний продюсер дирекції телебачення Суспільного Григорій Тичина в інтерв’ю «Детектору медіа» розповів, яким буде самостійне мовлення Першого після перемоги.

«Маємо бути готовими відновити самостійне мовлення Першого в будь-який момент, адже не знаємо, коли припиниться марафон. Звичайно, цей фактор невизначеності тисне, але в нас є варіанти сіток каналу після перемоги. Команда, яка виробляє марафон, після війни інформаційно допомагатиме реінтеграції звільнених українських територій, соціальній адаптації українських воїнів, які повернуться з фронту, біженців у Європі, які повертатимуться до своїх українських домівок. Ціла низка проєктів, які зараз вимушено розійшлися по інших телеканалах Суспільного, зокрема великі спортивні, музичні й релігійні трансляції, повернуться на Перший», – зазначив Тичина.  

Він поділився, що Суспільне може забезпечувати поточні видатки на виробництво, закупівлю прав на європейський контент і перекрити потреби сітки на наступні рік-півтора завдяки підтримці донорів.

Нагадаємо, 24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. 25 лютого загальнонаціональні канали разом розпочали показувати єдиний телемарафон, кожен із каналів має свій блок в ефірі. Від Суспільного єдиний марафон показує Перший. 

Із 28 березня суспільний телеканал «UA: Культура» відновив самостійне мовлення, до того від початку повномасштабної війни  канал показував також марафон.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Членкиня-пілотка уточнює
01:30 / 10.01.2023
20% то БФ собі забирають на статутні витрати, коли фінансово неграмотні донатять без призначення платежу, а ГО просто мають право не звітувати перед громадськістю, а сказане підтримую. Телеграм-помийки то пошесть не лише Суспільного, з них прише і НВ, і Укрправда, причому з помийок навіть без галочок. Ніколи не бачила, щоб американські ЗМІ писали про щось з телеграму чи фейсбуку, просто наші журналісти сидять без роботи чи на маргінесі, типу Дроздова, а дурналісти працюють, бо лижуть дупу редактору. Тож, це реалії ринку, а не лише Суспільного. Вони працювати не хочуть: все готове з соцмереж зібрали, не перевірили, чужі фото вкрали, чужими відео, якимись там "шпалерами" вкраденими перекрили, і ефір готовий.
Невже почнете працювати
22:13 / 09.01.2023
тобто, здобувати інформацію, а не збирати плітки з телеграм-помийок, і видавати в ефір? Ну тоді точно грошей не вистачить! Треба терміново відкривати монобанку, ГО з 20% собі, і ще можна у Притулки попросити, але там, мабуть, не дадуть.
не все коту масляна
21:33 / 09.01.2023
Так гарненько всі ці місяці працювалось, видав один раз в дві доби п'ять-шість годин якоїсь чужої муті з інтернету, - і відпочивай. І не треба знімати своїх сюжетів, і все можна на своє суспільне радіо вперти з чужими матеріалами. А тепер точно грошенят не вистачить. Точно не вистачить!
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду