Телеканал «Суспільне Новини» розпочав супутникове мовлення

Телеканал «Суспільне Новини» розпочав супутникове мовлення

10:43,
22 Листопада 2022
4146

Телеканал «Суспільне Новини» розпочав супутникове мовлення

10:43,
22 Листопада 2022
4146
Телеканал «Суспільне Новини» розпочав супутникове мовлення
Телеканал «Суспільне Новини» розпочав супутникове мовлення
Наразі телеканал транслює інформаційний проєкт «Суспільне. Спротив» та загальнонаціональний марафон «Єдині новини #UAРазом».

21 листопада розпочав цілодобове супутникове мовлення телеканал «Суспільне Новини». Він також доступний на цифрових платформах.

Над ефірним наповненням працюватиме вся команда Суспільного, зокрема регіональні філії мовника. На телеканалі виходитимуть щоденний 12-годинний прямоефірний проєкт «Суспільне. Спротив» та загальнонаціональний марафон «Єдині новини #UAРазом».

«Це ще один наш крок до забезпечення українців в усьому світі безперебійним доступом до новин високої якості», — зазначив голова правління Суспільного мовлення Микола Чернотицький.

Як розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей, наразі канал стартує з двома основними інформаційними продуктами, але у планах Суспільного — нарощення виробничих потужностей в регіонах.

Онлайн-трансляцію телеканалу «Суспільне Новини» можна дивитися на ютуб-каналі. На сайтах місцевих телеканалів Суспільного під час спортивних трансляцій також передаватиметься сигнал телеканалу «Суспільне Новини» із лого телеканалу в регіоні.

Нагадаємо, всеукраїнський проєкт «Суспільне. Спротив» виходить щобудня вранці з 7:00 до 11:00, вдень з 12:00 до 16:00 та ввечері з 17:00 до 21:00. Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи у ранковий, денний та вечірній час (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Як повідомляв «Детектор медіа», 17 листопала Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила супутникову ліцензію телеканалу «Суспільне Донбас». Канал змінив формат мовлення і став інформаційно-аналітичним. 

Фото: фейсбук-сторінка «Суспільне Новини»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
#Армстронг.
13:35 / 22.11.2022
Один маленький крок Чернотицького - великий стрибок усіх до якісних новин!
глядач
12:37 / 22.11.2022
"Нарощення виробничих потужностей в регіонах". Оце насмішили! Спочатку зруйнували все, а тепер "нарощувати" збираються! Ну як так можна брехати! Глядачів не треба обманювати, досить увімкнути телевізор - немає там тепер місцевих передач! Для кого це пишете? для донорів?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду