BBC моніторила електронні скриньки 30 співробітників

11:46,
13 Липня 2013
1631

BBC моніторила електронні скриньки 30 співробітників

11:46,
13 Липня 2013
1631
BBC моніторила електронні скриньки 30 співробітників
Керівництво BBC шпигувало за підлеглими через підозри у витоку інформації, домаганнях, крадіжках і використанні технічних ресурсів корпорації в особистих цілях.

Підозри впали на 30 людей, з яких на чотирьох – у витоку інформації, на трьох – у «злих намірах», на двох – у крадіжках, а також одного в хабарництві та ще одного в домаганнях.

Восьмеро контролювалися на предмет непередбаченого правилами використання комп’ютерів, шестеро підозрювалися в шахрайстві, четверо – в порушенні дисципліни.

Шпигунство BBC було виявлено в результаті запиту на надання доступу до інформації (FOI – Freedom of Information) від організації What Do They Know.

За словами представників BBC, моніторинг проводився їхньою Службою розслідувань, що являє собою внутрішній підрозділ, який спеціалізується на розкритті кримінальних та іншій незаконних дій, включаючи шахрайство, крадіжки, домагання і переслідування, зловмисництво, зловживання технікою і даними.

Результати дослідження What Do They Know призвели до звинувачень корпорації в шпигуванні за інформаторами, проте керівництво BBC це заперечує. Вони пояснили, що контролювання особистих записів співробітників може проводитися тільки у виняткових обставинах.

«Служба розслідувань BBC не слідкувала за інформаторами. Чотири випадки витоку інформації стосуються виключно комерційних і корпоративних таємниць. Жоден із випадків не може розглядатися як шпигування за інформаторами журналістів. BBC має чітку політику захисту прав інформаторів», – заявляють представники BBC.

Джерело: The Gurdian

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Fresher
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду