«Євробачення-2021» точно відбудеться: є чотири варіанти проведення конкурсу

«Євробачення-2021» точно відбудеться: є чотири варіанти проведення конкурсу

19:44,
18 Вересня 2020
2362

«Євробачення-2021» точно відбудеться: є чотири варіанти проведення конкурсу

19:44,
18 Вересня 2020
2362
«Євробачення-2021» точно відбудеться: є чотири варіанти проведення конкурсу
«Євробачення-2021» точно відбудеться: є чотири варіанти проведення конкурсу
Пісенний конкурс «Євробачення» точно повернеться в 2021 році, і 22 травня буде оголошено нового переможця.

Про це заявили організатори на офіційному сайті «Євробачення».

Європейська спілка мовників (ЄМС) разом із суспільними мовниками-організаторами в Нідерландах NPO, NOS та AVROTROS розробили чотири базових варіанти проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2021».

Варіант A: Звичайний пісенний конкурс «Євробачення»

«Євробачення» буде організовано як зазвичай: на арені Ahoy у Роттердамі відбудеться 9 шоу (включаючи генеральні репетиції) у переповненому залі, за участю делегацій та артистів від усіх мовників-учасників, з численними заходами в самому Роттердамі і навколо нього. 

Вірогідність такого варіанту значною мірою залежить від запровадження можливої вакцини від COVID-19 чи наявності надійного тестування.

Варіант B: Пісенний конкурс Євробачення із соціальним дистанціюванням на 1,5 м

Усі присутні на «Євробаченні» у Роттердамі повинні будуть дотримуватися соціальної дистанції та постійно залишатися на відстані 1,5 м одне від одного.

Аналогічно буде проведено 9 шоу з глядачами в арені, однак за обмеженої кількості присутніх, щоб забезпечити соціальне дистанціювання.

Команди від кожного мовника-учасника приїдуть до Роттердама, проте кількість осіб у кожній делегації буде обмежено. Так само буде обмежено кількість дозволеної преси. Заходи в Роттердамі і навколо нього буде адаптовано відповідно.

Через зменшення місця для глядачів при цьому варіанті доведеться розробити новий план розсадки в залі. У такому разі проводитиметься справедливе жеребкування, щоб визначити, хто зможе відвідати кожне шоу. Більше відповідної інформації з’явиться в перші місяці 2021 року. Усім тим, кому не пощастить під час жеребкування, буде, неодмінно, в повному обсязі відшкодовано вартість придбаних квитків.

Варіант C: Пісенний конкурс Євробачення з обмеженим пересуванням

Пісенний конкурс «Євробачення», вірогідно, також із дотриманням соціальної дистанції, в арені Ahoy у Роттердамі, як і в варіанті B, з дев’ятьма шоу та обмеженою кількістю глядачів у залі. 

Якщо будь-які з делегацій не матимуть змоги приїхати до Роттердама, їхні артисти виступатимуть зі своєї країни.

Зведення усіх виступів в шоу відбуватиметься в Роттердамі. Виступ учасників від тих країн, яким буде дозволено подорожувати, а також номери відкриття шоу та під час перерв відбуватимуться наживо.

Варіант D: Пісенний конкурс «Євробачення» в умовах локдауну

Якщо Нідерланди знову опиняться в ситуації на зразок локдауну, «Євробачення» відбуватиметься без аудиторії і, ймовірно, без заходів в Роттердамі та навколо нього.

Усі виступи учасників відбуватимуться в їхніх країнах та будуть зведені в арені Ahoy у Роттердамі на зразок того, що ми побачимо під час дитячого пісенного конкурсу «Євробачення» в листопаді.

Остаточний варіант буде обрано залежно від обставин у перші місяці 2021 року. 

Гасло Open Up  («Відкривайся»)

Підтверджено, що тема 65-го пісенного конкурсу Євробачення залишиться без змін — Open Up («Відкривайся»).

Гасло «Open Up» (відкривайся) було від початку умисно незавершеним, коли його обирали для «Євробачення-2020».

Ведучі «Євробачення-2021»

Шанталь Янзен, Ян Сміт, Едсілія Ромблі та Ніккі де Ягер (NikkieTutorials) повернуться в ролі ведучих в 2021 році. Вони мали бути ведучими Євробачення-2020 та вели шоу «Євробачення: Європо, запали світло» у травні. 

Дизайн сцени

Дизайн сцени для «Євробачення-2020» повернеться у 2021 році.

Нагадаємо, через поширення COVID-19 у березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували.

Частина країн-учасниць приняли рішення, що їхні представники виступлять у наступному році. Україна серед них. ГуртGo_A представлятиме Україну на «Євробаченні-2021». Для цього їм потрібно буде написати нову пісню.

Фото: EBU / KRIS POUW

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду