Учасники «Євробачення-2021» повинні підготувати нові пісні – ЄМС

Учасники «Євробачення-2021» повинні підготувати нові пісні – ЄМС

10:23,
21 Березня 2020
6175

Учасники «Євробачення-2021» повинні підготувати нові пісні – ЄМС

10:23,
21 Березня 2020
6175
Учасники «Євробачення-2021» повинні підготувати нові пісні – ЄМС
Учасники «Євробачення-2021» повинні підготувати нові пісні – ЄМС
Європейська мовна спілка (ЄМС) після скасування «Євробачення-2020» прийняла рішення поширювати пісні цьогорічних конкурсантів на своїх онлайн-платформах. Згідно з правилами конкурсу, які не змінюють, представники країн повинні підготувати нові пісні для «Єворобачення-2021».

Про це йдеться на офіційному сайті «Євробачення».

«ЄМС та її члени наразі вивчають альтернативне програмування, а не змагання, щоб допомогти об'єднати і розважити аудиторію по всій Європі в ці складні часи. Ми маємо намір за допомогою цього програмування і на наших онлайн-платформах у найближчі місяці вшанувати пісні і виконавців, які були обрані для "Євробачення-2020"», – зазначено у заяві ЄМС.

Відповідно до правил «Євробачення», пісні цього року не матимуть права брати участь в конкурсі, коли він повернеться в 2021 році, вирішили організатори.

ЄМС залишила за мовниками право самостійно визначати, хто з артистів представитиме їхні країни на «Євробаченні-2021», – цьогорічні учасники чи нові.

Зважаючи на це, представник від України гурт Go-A не зможе виступати на «Євробаченні-2021» з піснею «Соловей», з якою переміг на національному відборі. Їм потрібно буде на початку 2021 року представити нову конкурсну пісню. 

Нагадаємо,на національному відборі перемогу здобув  гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). 25 лютого 2020 року музиканти і НСТУ підписали договір і розпочали підготовку до виступу в Роттердамі. 

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

НСТУ і організатор нацвідбору СТБ спільно прийняли рішення не проводити  відбір у 2021 році і запропонували гурту Go-A представляти Україну на наступному «Євробаченні 2021 року». Артисти погодилися.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія пообіцяв, що Суспільний мовник допомогатиме гурту у підготовці у 2021 році.

Додамо, «Євробачення-2020» мало відбутися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. Наразі ЄМС, мовники-організатори та місто Роттердам розглядають можливість, що у 2021 році конкурс відбудеться у Нідерландах.

Як писав «Детектор медіа»,«UA: Перший» та СТБ підписали договір, згідно з яким до 2021 року вони разом проводитимуть нацвідбір на «Євробачення» і паралельно транслюватимуть нацвібір і відповідно два півфінали і фінал «Євробачення». 

Зураб Аласанія повідомив, що вирішуватимуть у робочому порядку, чи продовжити строк договору на «втрачений» рік (2021 року закінчується дія договору щодо нацвідбору між Суспільним мовником та СТБ)

Фото: сайт ebu.ch

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду