Законопроекти про СМ та роздержавлення преси перенесли в кінець порядку денного засідання ВР

13:03,
24 Жовтня 2013
1866

Законопроекти про СМ та роздержавлення преси перенесли в кінець порядку денного засідання ВР

13:03,
24 Жовтня 2013
1866
Законопроекти про СМ та роздержавлення преси перенесли в кінець порядку денного засідання ВР
Законопроекти про суспільне мовлення (№1076) та роздержавлення преси (№2600), які ще вчора були серед перших пунктів порядку денного ВР на 24 жовтня, в день засідання раптом опинилися в кінці.

Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко заявив, що здивований цією новиною. Депутат має підозру, що перенесення медійних законопроектів відбулося через тиск незадоволених ними чиновників на людей, що мають доступ до редагування порядку денного. Він спитав про причини перенесення голову Верховної Ради Володимира Рибака, який, у свою чергу, сказав, що не знає, хто і чому це зробив, але дав вказівку розібратися. Про це Томенко заявив під час засідання Комітету 24 жовтня, що відбулося в перерві між сесійними засіданнями Верховної Ради.

За інформацією порталу «Суспільне мовлення», зміни до порядку денного може вносити тільки вище керівництво парламенту.

Депутат Петро Порошенко у коментарі «Суспільному мовленню» сказав, що йому також невідомо, як трапилося так, що законопроекти опинилися внизу порядку денного. Але депутат упевнений, що вони все одно будуть прийняти – якщо не сьогодні, то наступного пленарного тижня:

«Це євроінтеграційні закони, вони обов’язково будуть прийняті».

Джерело: Суспільне мовлення
 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ТСН
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду