Томенко: «Чиновники намагаються відтягнути розгляд законопроекту про СМ»

16:40,
24 Жовтня 2013
1399

Томенко: «Чиновники намагаються відтягнути розгляд законопроекту про СМ»

16:40,
24 Жовтня 2013
1399
Томенко: «Чиновники намагаються відтягнути розгляд законопроекту про СМ»
Попри всі заяви, що влада готова до роздержавлення ЗМІ і створення суспільного мовлення, урядовці роблять все, щоб не допустити цього. Про це 24 жовтня заявив голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

«Коли стало зрозуміло, що Верховна Рада не підтримає урядові версії законопроектів, за якими передбачалося замість суспільного телебачення створити віртуальну структуру, а Перший національний та обласні ТРК залишити каналами Уряду та обласних держадміністрацій, а також коли стало очевидно, що в законі про роздержавлення ЗМІ не буде так званого трирічного мораторію на роздержавлення, а натомість пройдуть закони в іншій редакції, які передбачають набагато швидший процес роздержавлення друкованих ЗМІ і створення суспільного ТБ на базі обласних телерадіокомпаній та Першого національного, чиновники вирішили схитрити і вже другий четвер переконують керівництво парламенту всіляко відтягувати розгляд цих законопроектів», – зазначив Микола Томенко.

Для прикладу голова Комітету зазначив, що і сьогодні, 24 жовтня, обидва законопроекти стоять останніми у порядку денному засідання Верховної Ради. На його погляд, це стовідсотково гарантує, що до їхнього розгляду черга знову не дійде.

«Отже, історія з ухваленням законів про суспільне мовлення та роздержавлення ЗМІ ще раз демонструє, що європейська риторика влади жодним чином не екстраполюється на практику. Адже урядовці та місцеві чиновники і далі хочуть на бюджетні гроші тримати кишенькові медіа, щоб там розповідати, як вони на гроші громадян України все більше «покращують» їхнє життя», – зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, законопроекти про суспільне мовлення (№1076) та роздержавлення преси (№2600), які ще вчора були серед перших пунктів порядку денного ВР на 24 жовтня, в день засідання раптом опинилися в кінці.

Джерело: Телекритика

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ТСН
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду