Томенко вимагає ухвалити законопроекти про СМ та роздержавлення ЗМІ до обрання Президента

12:23,
3 Квітня 2014
2024

Томенко вимагає ухвалити законопроекти про СМ та роздержавлення ЗМІ до обрання Президента

12:23,
3 Квітня 2014
2024
Томенко вимагає ухвалити законопроекти про СМ та роздержавлення ЗМІ до обрання Президента
На офіційному сайті Миколи Томенка опубліковано звернення депутата до голови ВР з вимогою включення законопроекту «Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України» в порядок денний найближчого сесійного тижня.

Як зазначено на сайті, Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко у зв’язку з численними та наполегливими зверненнями громадськості просить Голову Верховної Ради Олександра Турчинова включити до порядку денного пленарних засідань парламенту на наступний сесійний тиждень (8-11 квітня 2014 року) наступні проекти законодавчих актів:

- проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України», реєстр.№1076 від 12.12.2012р., підготовлений до повторного другого читання;

- проект Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», реєстр. № 2600 від 21.03.2013, підготовлений до другого читання.

Микола Томенко поінформував, що під час зустрічей з представниками медіа-громадськості висловлюються сумніви у принциповості і чесності позиції нового Уряду, який говорить, що він «за» суспільне мовлення і роздержавлення, але не поспішає це робити.

«Щоб спростувати такі сумніви, потрібно якнайшвидше, до обрання Президента, розглянути та ухвалити законопроекти про суспільне мовлення та роздержавлення ЗМІ», – переконаний Микола Томенко.

Джерело: Персональний сайт Миколи Томенка

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraf.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду