На «Центральний канал» Суспільного шукають продюсера

На «Центральний канал» Суспільного шукають продюсера

16:04,
9 Січня 2018
4668

На «Центральний канал» Суспільного шукають продюсера

16:04,
9 Січня 2018
4668
На «Центральний канал» Суспільного шукають продюсера
На «Центральний канал» Суспільного шукають продюсера
На регіональний телеканал Національної суспільної телерадіокомпанії – «Центральний канал» – шукають продюсера. Канал мовить на території Києва та Київської області і знаходиться у телецентрі на вул. Мельникова, 42.

Відбір на посаду продюсера триватиме упродовж січня. Подавати документи на конкурс, оголошений НСТУ, можна з 12 до 25 січня 2018 року, йдеться на сайті suspilne.media.

У компанії наголошують, що продюсер «Центрального каналу» є керівником творчого напряму й відповідає за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу.

Претендент на посаду продюсера має відповідати таким вимогам:

Резюме та мотиваційний лист від претендентів на зайняття посади просимо направляти на електронну адресу konkurs@suspilne.media.

Під час розгляду документів перевага надаватиметься кандидатам, котрі представлять короткий опис реалізованих на керівних посадах проектів (із визначеними показниками ефективності та стислим описом основних кроків в реалізації проектів); портфоліо з творчим доробком у відео- або цифровому форматі та опис власного бачення програмної політики Центрального каналу.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-51-64.

З 12 до 25 січня 2018 року відбудеться повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, де відбір не відбувся у листопаді-грудні 2017-го. 

Повний текст Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» описаний тут

Нагадаємо, Київська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «Центральний канал» і радіо «Голос Києва») трансформувалася у творче об’єднання Центральної дирекції ПАТ «НСТУ». У липні колектив радіостанції влився у структуру «Українського радіо», а Київська філія НСТУ припинала діяльність. Співробітників «Центрального каналу» ще влітку попередили про переїзд із вул. Хрещатик, 26 на вул. Мельникова, 42, в телецентр «Олівець».

З вересня «Центральний канал» виходить в ефір із телецентру, відтоді у колективі пройшла оптимізація. Про зміни на каналі читайте у репортажі «"Центральний канал" і реформа Суспільного: переїзд, надії та дискомфорт (Відео)».

Фото: Валентина Балабанова

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду