Топ-10 новин на «Суспільному мовленні»: радіодиктант, конфлікти під час «Євробачення-2017» та кадрові зміни

Топ-10 новин на «Суспільному мовленні»: радіодиктант, конфлікти під час «Євробачення-2017» та кадрові зміни

16:09,
3 Січня 2018
2586

Топ-10 новин на «Суспільному мовленні»: радіодиктант, конфлікти під час «Євробачення-2017» та кадрові зміни

16:09,
3 Січня 2018
2586
Топ-10 новин на «Суспільному мовленні»: радіодиктант, конфлікти під час «Євробачення-2017» та кадрові зміни
Топ-10 новин на «Суспільному мовленні»: радіодиктант, конфлікти під час «Євробачення-2017» та кадрові зміни
Сайт «Суспільне мовлення» публікує 10 найпопулярніших новин 2017-го року про діяльність Національної суспільної телерадіокомпанії України та її реформування.

У 2017 році ключовими подіями, які стосувалися Суспільного, стали радіодиктант «Українського радіо», перипетії під час «Євробачення-2017», а саме про непорозуміння з Європейською мовною спілкою щодо неучасті російської  конкурсантки Юлії Самойлової, яка нелегально відвідала Крим, призначення топ-менеджерів НСТУ та перше звільнення керівника філії Суспільного через матеріали з ознакою замовності.

«Українське радіо» закликає усіх разом написати радіодиктант національної єдності

Другий рік поспіль читачі сайту «Суспільне мовлення» приєднуються до написання радіодиктанту національної єдності, який 9 листопада до Дня української писемності та мови сімнадцятий раз проводить «Українське радіо». У минулому році про те, де і коли слухати радіодиктант, що для цього потрібно, куди надсилати текст і через скільки часу чекати на результати прочитали  17 853 разів.  Для порівняння, у 2016 році новина про радіодиктант національної єдності набрала 8031 переглядів.

Наглядова рада Суспільного мовлення закликала ЄМС поважати суверенітет України

Напередодні «Євробачення-2017» тривала справжня війна між Україною та Росією. Росія в останні хвилини відправила на конкурс до Києва Юлію Самойлову, яка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку. У зв’язку з тим, що співачка свого часу нелегально прибула до Криму, порушивши Закон України, Служба безпеки України заборонила артисті в'їзд на територію України терміном на три роки. Коли конфлікт дійшов до точки кипіння, гендиректорка Європейської мовної спілки (ЄМС) Інгрід Дельтенре попросила прем’єр-міністра Володимира Гройсмана забезпечити участь в «Євробаченні-2017» представниці Росії Юлії Самойлової на рівні з усіма конкурсантами. І тут до справи втрутилася наглядова рада Суспільного, яка чітко і зрозуміло пояснила пані Дельтенре, чому цього не станеться. Новину переглянули 16 591 разів.

Зураб Аласанія назвав членів майбутньої команди в НСТУ

Задовго до конкурсу кандидат на голову правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія оприлюднив імена осіб, хто входитиме до його майбутньої команди у правлінні НСТУ. Хто ці люди – поцікавилися16 281 разів.

На «Євробаченні-2017» перемогла Португалія: хто такий Сальвадор Собрал?

Сальвадор Собрал був одним із найбільш особливих конкурсантів «Євробачення-2017» у Києві. Через хворобу серця він приїхав в Україну майже перед виступом, пропустивши численні репетиції і відразу ж обігнав у рейтингах італійця Франческо Габбані, якому пророкували перемогу. Про першу перемогу Португалії на «Євробаченні» прочитали 8 959 разів.

До речі, у травні Португалія запрошує усіх на «Євробачення-2018», де Сальвадор Собрал виступить з новим серцем. Наприкінці 2017-го року йому зробили операцію із пересадки серця. 

Наглядова рада Суспільного мовлення встановила розмір заробітної плати для працівників НСТУ

З 2 квітня 2018 року працівники НСТУ отримуватимуть заробітну плату, встановлену Наглядовою радою Суспільного мовлення. Про те, чи можна буде вижити на одну зарплату на Суспільно переглянули8 949 разів.

Оголошено менеджерів і продюсерів філій НСТУ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Вперше в історії не тільки Суспільного, а й державного телебачення, відбувся конкурс на менеджерів і продюсерів філій НСТУ. Про старт та умови конкурсу прочитали 7 039 разів.

Обрано шістьох членів правління НСТУ

Після повернення на Суспільне Зураб Аласанія представив наглядовій раді НСТУ шістьох членів правління, з якими хотів би працювати наступні чотири роки. Кожен із них розповів про свій підхід до роботи, з чого починатиме та яких результатів варто чекати у новому сезоні. Ця новина набрала 6 773 переглядів.

Пісні півфіналістів нацвідбору «Євробачення-2017»: епатаж від AGHIAZMA і лірика від ILLARIA та С.К.А.Й

Підбірку пісень виконавців, які боролися за право представляти Україну у національному відборі на «Євробаченні-2017», послухали і прочитали 6 777 разів.

Зареєстровано юридичну особу ПАТ НСТУ

Про старт публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», день народження якого святкуватимемо 19 січня, переглянули 6 131 раз.

Керівник Житомирської філії Суспільного мовлення звільнився через матеріали з ознакою замовності

Директор виконавчий філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Житомирська регіональна дирекція» Василь Головецький звільнився за згодою сторін. Причиною стали виявлені під час моніторингу матеріали з ознаками замовності на телеканалі.

«Моніторинг виявив проблеми з якістю контенту. На каналі "Житомир" були матеріали з ознаками замовності. Зважаючи на те, що Василь Головецький пропрацював на філії досить тривалий час, йому запропонували піти за згодою сторін. Він прийняв цю пропозицію і пішов із посади. Це месендж для всіх директорів філій. Ефіри моніторяться, за їхніми результатами будуть прийматися рішення. Суспільний мовник – це насамперед якість і відсутність "джинси". Василь Головецький – перший керівник, який потрапив під "потяг" Суспільного, що набирає обертів», – пояснив член правління НСТУ Микола Чернотицький. Новину про перше скандальне звільнення прочитали 5 732 разів. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду