Зураб Аласанія назвав членів майбутньої команди в НСТУ

Зураб Аласанія назвав членів майбутньої команди в НСТУ

13:39,
24 Березня 2017
26594

Зураб Аласанія назвав членів майбутньої команди в НСТУ

13:39,
24 Березня 2017
26594
Зураб Аласанія назвав членів майбутньої команди в НСТУ
Зураб Аласанія назвав членів майбутньої команди в НСТУ
Кандидат на голову правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія оприлюднив імена осіб, хто входитиме до його майбутньої команди у правлінні НСТУ

Про це Зураб Аласанія повідомив у Facebook.

Зураб Аласанія поіменно представив свою майбутню команду:

«Саша Кольцова (солістка гурту «Крихітка» Олександра Кольцова – Ред.) відповідатиме за розважальний напрям контенту. Людина щира і дотепна до нестями: розсипає навкруги себе тисячу ідей, тільки встигай записувати. Тепер (єхидно) їй все те й втілювати.

Юрій Володимирович Макаров. І зась до цього імені додавати будь які характеристики. Тільки хіба про напрям контенту.  Просвітницькій. Як належить патріархові.

Микола Чернотицький. Молодий, але який же затятий!  Саме те, чого потребує реформа регіональної структури Суспільного мовника.

Містер Ікс, спокійний та надійний, як гранітна скеля. І до пори таємний, як державний банк (так, в ньому він теж працював). Відповідатиме за фінансово-економічний блок реформування СМ.

Інна Гребенюк, правове забезпечення змін. Як може така весела та красива людина обрати таку нудну професію? Але обрала та поєднала в неї ретельність із життєлюбністю.

Роман Вінтонів. Відповідатиме за суспільно-політичний напрям контенту. Сам по собі Рома добрий (то Майкл в ньому трохи сердитий. Але ж хіба Щур не має підстав на те)».

«Ось вони. Шестеро і сьомий. Майбутні потенційні голови Правління Суспільного мовника (сьомий – то ноги Правління). Як влучила Каша Сальцова – "Зураб та його уявні друзі".

Якщо Наглядова рада вирішить, що саме цій команді під силу провести зміни на колишньому державному та майбутньому суспільному мовнику – то ось вам повний текст того, що саме будуть робити всі ці та тисячі інших людей в найближчі 4 роки», – написав Зураб Аласанія і зробив посилання на свою стратегію, яка оприлюднена також на сайті «UA: Першого».

Нагадаємо, Зураб Аласанія пропрацював генеральним директором НТКУ із 25 березня 2014 року по 1 листопада 2016 року. 

10 квітня 2017 року о 10:00 Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ») проведе конкурс на посаду голови правління. На засіданні Наглядова рада заслухає презентації кандидатів на посаду голови правління суспільного мовлення та обере переможця таємним голосуванням.

Серед кандидатів на посаду голови правління НСТУ є Зураб Аласанія (генеральний директор НТКУ 2014-2016 років), Роман Вибрановський (журналіст, екс-директор з виробництва публіцистичних програм на Першому національному, керівник «Проекту комунікації реформ» Українського кризового медіа-центру), Юрій Дараган (екс-гендиректор телеканалу Сумщини ТРК «Відікон», головний продюсер сумського телеканалу СТС до квітня 2016 р.), Олександр Зирін (телепродюсер, режисер і оглядач), Олександр Зорка (віце-президент НТКУ, директор Дирекції програм НТКУ з 2001 по 2005 роки), Олександр Коваленко (начальник цеху електростанції в НСТУ з 2011 року і дотепер), Олег Наливайко (голова Держкомтелерадіо з 2014 року і дотепер), Марек Сєрант (громадянин Польщі, фрілансер, співпрацював із  телеканалами EspresoTV та 3S.tv,спецкореспондент на TV Republika і TV Polsat).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду