Під час реформування суспільного мовлення управління має бути на 70 відсотків авторитарним – Аласанія
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Під час реформування суспільного мовлення управління має бути на 70 відсотків авторитарним – Аласанія
Про внутрішні проблеми НТКУ він розповідав на зустрічі реформаторів Reforms f*ckup night, яка проходила 29 листопада в «Українському домі». Опісля пан Аласанія свій текст виступу опублікував у Facebook.
Однією з внутрішніх проблем НТКУ він назвав помилки в організації управління.
«Демократичні методи управління. Були розраховані на помилкових очікуваннях, як то: всі співробітники поділяють однакові цінності, мають однакову мету, прагнуть результату. Відтак, необхідно і достатньо вибудувати не вертикальну керівну ієрархію, а горизонтальну фахову, де всі є рівними і кожен є відповідальним за свою зону роботи. Не працює», – написав Зураб Аласанія.
На його думку, люди здебільшого не прагнуть свободи дій та пов’язаної з нею відповідальності.
«Ідею Суспільного підтримують, але по пріоритетах відводять їй третє-четверте місце після сталості, гарантії завтрашнього дня і нехай невеликого, але гарантованого статку», – зазначив він.
За словами пана Аласанії, маленькі групи та колективи людей обирали перечікування «лихих часів», а не вільну рівноправну співпрацю заради змін.
Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він висловив незгоду з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму.
1 листопада коаліція «За суспільне мовлення» у відкритому зверненні висунула вимогу припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.
2 листопада Кабінет Міністрів погодив звільнення Зураба Аласанії. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив, що новим керівником НТКУ може стати хтось із заступників Зураба Аласанії. Сам пан Аласанія, який поки ще працює гендиректором НТКУ, виступає за те, щоб його наступником був хтось із компанії, тому що вони в процесі перетворення, і водночас не проти, щоб це був «варяг».
Нагадаємо, наразі триває другий етап реформи суспільного мовлення. Другий етап реформування проходить із жовтня 2016-го по січень 2017 року. До 30 листопада заплановано визначити вартість статутного капіталу ПАТ НСТУ. У січні 2017 року має бути зареєстрована юридична особа ПАТ НСТУ.