«Громадське радіо» збирає кошти на цілодобове мовлення

13:58,
4 Червня 2014
2653

«Громадське радіо» збирає кошти на цілодобове мовлення

13:58,
4 Червня 2014
2653
«Громадське радіо» збирає кошти на цілодобове мовлення
«Громадське радіо» оголосило початок другої краудфандингової кампанії на платформі «Спільнокошт». Гроші будуть використані на створення умов для цілодобового мовлення.

«Перед "Громадським радіо" – нова мета. Ми хочемо стати "цілодобовим" радіо, що мовитиме щодня та 24 години на добу, у власному прямому ефірі на власному сайті. До цієї мети ми будемо іти невеликими кроками та з вашою підтримкою. І перший крок – це нова кампанія на "Спільнокошті"», – звертається команда Громадського до своєї аудиторії.

Краудфандингова кампанія триватиме 60 днів. За цей час проектові необхідно зібрати не менше 100 тис. грн, інакше, за умовами «Спільнокошту» він не отримає фінансування, а зібрану частину грошей буде повернено доброчинцям. За кілька годин після запуску кампанії зібрано понад 1 тис. грн.

За словами команди Громадського, гроші будуть використані на доопрацювання сайту, створення належного звукового оформлення ефірів, оплату роботу журналістам і звукорежисерам.

Нагадаємо, восени 2013 «Громадське радіо» вже проводило кампанію через платформу «Спільнокошт». Кампанія була успішна, і проект отримав фінансування: метою було 60 тис. грн, а зібрано – 81,5 тис. грн. Гроші було використано на ремонт і обладнання двох студій, а також річної оплати оренди за одну з них.

«Громадське радіо» існує вже майже рік. Спочатку воно мовило у форматі подкастів, пізніше стало виходити у прямий ефір на хвилях радіо «Європа Плюс», тепер – на першому каналі «Українського радіо» щодня з 21:10 до 23:00. 

За час існування команда ГР представила ряд програм: «Чесні вибори», «Голоса Крыма» Ірини Сєдової, «Летючка» Кирила Лукеренка, «Територія» Ірини Соломко, «Стартап UA» Ілони Довгань, «Чайник» Юрія Макарова та Олександра Михельсона, «Кабінет» Сергія Андрушка, «Антена» Ірини Славінської, «Я/вище» Тараса Прокопишина, «Філософський барабан» та «Механіка революцій» Олега Шинкаренка. За інформацією редакції ГР, на сьогодні подкасти мають понад понад 750 тис. прослуховувань.

«Ми досягнули набагато більше, ніж могли собі уявити рік тому. Зокрема і тому, що нам допомагали буквально усім світом – на "Спільнокошті" та під час глобальної кампанії на сайті Indiegogo.com, а також надавали підтримку міжнародні фонди, українські компанії та звичайні громадяни. Ваша участь дозволить "Громадському радіо" і надалі залишатися незалежним, а слухачам з усієї України та цілого світу – чути свіжі новини, обґрунтовану аналітику та голоси очевидців», – зазначено на сторінці проекту на «Спільнокошті».

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду