«Громадське радіо» прозвітувало про фінансові надходження

13:21,
13 Жовтня 2013
1788

«Громадське радіо» прозвітувало про фінансові надходження

13:21,
13 Жовтня 2013
1788
«Громадське радіо» прозвітувало про фінансові надходження
За час від початку збору пожертв 21 серпня до 10 жовтня на рахунок «Громадського радіо» надійшло 10882 грн, з яких уже використано 2806 грн. Про надходження та витрати редакція проекту повідомляє на своїй facebook-сторінці.

На перевезення техніки з Рівного до Києва разом із завантаженням і розвантаженням було витрачено 2700 грн. Ще 106 грн було витрачено на сплату мита за перереєстрацію юридичної особи, пов'язану з перведенням з Рівного до Києва самої громадської організації «Клейнод», на рахунок якої надходять пожертви для «Громадського радіо».

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо про те, що громадська організація «Клейнод» передала «Громадському радіо» технічне обладнання, яке раніше належало однойменному проекту Олександра Кривенка. Таким чином, команда проекту вже має частину техніки, необхідної для мовлення у прямому ефірі.

«Тепер весь цей "скарб" кілька місяців чекатиме на момент, коли у нас з'явиться свої студія і ньюзрум», – пишуть члени команди.

Джерело: Громадське радіо

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду