«Громадське радіо» зібрало майже 10 тис. грн за три тижні

13:19,
15 Вересня 2013
1671

«Громадське радіо» зібрало майже 10 тис. грн за три тижні

13:19,
15 Вересня 2013
1671
«Громадське радіо» зібрало майже 10 тис. грн за три тижні
21 серпня онлайн-проект «Громадське радіо» оголосив про старт кампанії зі збору пожертв на здійснення статутної діяльності. На сторінці проекту у facebook повідомили, що станом на 14 вересня на рахунок надійшло в сумі 9510 грн.

Члени команди регулярно звітують про надходження та нагадують аудиторії, що збір грошей триває. Технічно збір пожертв відбувається через спеціальний розділ на сайті «Громадського радіо» – «Підтримай нас» – за допомогою системи грошових переказів LiqPay.

Одночасно з оголошенням про збір пожертв проект представив медіапродукт – авторські програми у вигляді подкастів, які можна прослухати на сайті, на SoundCloud або на сторінці проекту в соціальній мережі Вконтакте. Через SounCloud їх також можна завантажити.

Наразі доступно по кілька випусків чотирьох авторських програм: «Кабінет» Сергія Андрушка, «Якщо» Наталі Соколенко й Андрія Куликова, «Антена» Ірини Славінської та «Філософський барабан» Олега Шинкаренка.

Також під час презентації проекту в рамках Форуму видавців у Львові було оголошено про дві нові програми, що мають вийти найближчим часом: «Генплан» Анастасії Станко та «Культурна провокація» Лесі Сакади.

Окрім того, головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко розповів про те, що скоро буде запущено нову, більш зручну в користуванні версію сайту.

Джерело: Громадське радіо

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Богдан Кутєпов/Детектор медіа
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду