На «UА:Першому» з’явиться 30 нових міжпрограмних роликів

На «UА:Першому» з’явиться 30 нових міжпрограмних роликів

17:51,
5 Червня 2015
2808

На «UА:Першому» з’явиться 30 нових міжпрограмних роликів

17:51,
5 Червня 2015
2808
На «UА:Першому» з’явиться 30 нових міжпрограмних роликів
На «UА:Першому» з’явиться 30 нових міжпрограмних роликів
З 1 липня на телеканалі «UА:Перший» з’явиться нова порція міжпрограмних роликів: близько 20 іміджевих відео без звуку, і близько 10 голосових роликів. Про це повідомляє прес-служба «UА:Першого».

Зйомки нових роликів тривали кілька місяців. Знімальна група побувала в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Новій Каховці, Запоріжжі, Опічні Полтавської області, Нових Сорочинцях, Львові, Івано-Франківську, Коломиї, Кам’янці-Подільському, Дніпропетровську.

Радник гендиректора Національної телекомпанії України Дмитро Зоц наголошує: у головних ролях між програмного відео виступили звичайні люди у своєму звичному середовищі. На каналі транслюватимуться іміджеві ролики без звуку, де головний акцент робиться на людину, та історії зі звуком, в яких герої дають концентровані відповіді на важливі запитання.

 «Найважливішим критерієм для нас було, щоб людина справді щось робила у житті, щось змінювала чи на щось впливала. Ми шукали людей-творців, які у будь-які часи – і під час війни, і під час миру – щось створюють. Приїжджали у місто, шукали місцевих активістів, через них знаходили "своїх" персонажів, домовлялись, приходили і знімали їх у робочих ситуаціях. На персонажах немає гриму, вони не одягнені якимось особливим чином – це прості українці у повсякденному антуражі. І в цьому був певний шарм, тому що люди не готувалися до зйомки, не було жодної постановки – це було справжнє життя. Нам вдалося зняти і моряків з Одеси, і хлопця-яхтсмена з Миколаєва, і дівчину-вершницю із Запоріжжя, і дівчину-музиканта з музичної школи в Коломиї, і міські сюжети з життя Івано-Франківська, і дахи Львова. Ці люди відповідають на наші запитання, але там немає жодних розлогих інтерв’ю – це дуже концентровані відповіді, а на екрані – кіношна картинка, яка розповідає про життя. Нам хотілося знайти такі історії, щоб кожен українець міг асоціювати себе з цими людьми», - розповідає Дмитро Зоц.

Нагадаємо, 7 квітня 2015 року на презентації Суспільного мовника було показано 8 міжпрограмних роликів, де головна роль належить звичайним людям, вийшли в ефір одразу після презентації. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
flickr.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду