«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене». Аліна Паш розповіла про підробку для нацвібору на «Євробачення-2022»

«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене». Аліна Паш розповіла про підробку для нацвібору на «Євробачення-2022»

09:06,
31 Травня 2022
25191

«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене». Аліна Паш розповіла про підробку для нацвібору на «Євробачення-2022»

09:06,
31 Травня 2022
25191
«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене». Аліна Паш розповіла про підробку для нацвібору на «Євробачення-2022»
«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене». Аліна Паш розповіла про підробку для нацвібору на «Євробачення-2022»
Співачка каже: вона розуміла, що питання документального підтвердження про її перетин кордону з Кримом було вирішено «не зовсім чесним способом».

Переможниця національного відбору на «Євробачення-2022» Аліна Паш, яку зняли з конкурсу через фальшиву довідку про перетин кордону із Кримом, вперше розповіла про автора підробки та про те, з ким і як їздила на тимчасово окупований росіянами півострів.

Про це йдеться у медіа про нову українську музику «Лірум».

«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене. Він також розумів, що мені важливо зараз цю пісню заспівати на широкий загал. Суспільне вимагало документальне підтвердження перед початком прямого ефіру, не було б довідки, мене б не допустили до виступу. Фізично довідку ми мали отримати наступного тижня, бо запит в прикордонну службу був поданий, але відповідь ми ще не мали. Особисто я була з головою занурена у підготовку номера, ми буквально жили у тому будинку культури напередодні конкурсу, і дала добро Андрієві це питання вирішити. Десь я розуміла, що воно може бути вирішено не зовсім чесним способом, але жага поділитися з українцями цією піснею в такий напружений для країни момент давала рішучості йти далі. Андрій займався довідкою, я виступила, а в понеділок понеслося», – розповіла Аліна Паш.

За її словами, вона цілком і повністю бере на себе відповідальність за цей крок, бо фактично погодила його. 

Андрій – це партнер Паш по роботі у лейблі Bitanga Blood. «Людина, яка давала поради, допомагала рухатися та знайомила із тим же Сашею Вареницею чи Суреном Томасяном, який, до речі, написав мені перший хіт Bitanga. Мій партнер — це Андрій Іноземцев», – так Аліна Паш пояснила, ким їй доводиться Андрій. Музикантка також уточнила, що він – «із Керчі, працював в Росії», «панк, у нього все випадає, він усе шкереберть робить».

«Ми з ним чимало провели бесід: я давала йому шанс, він — мені, усе це було важко і складно. Я так не хотіла потрапити в подібну хрінь із партнером, але ж усе одно потрапила в неї», – каже співачка.

Після чотирьох років співпраці Аліна Паш розриває з Андрієм Іноземцевим співпрацю і хоче закрити лейбл.

Співачка зауважує, що її «пам’ять щодо того, як їхала в Крим, розмазана»: «Я йшла напролом, сліпо сподіваючись, що не порушила правила конкурсу і в’їжджала на територію Криму правильно. Ми тоді дуже багато гастролювали у команді Ірини Білик, постійні перельоти, переїзди. В Ялту ми поїхали на весілля до подруги Ірини усім колективом: і музиканти, і бек-вокал, і танцювальний колектив. Ніхто не міг дати мені чіткої відповіді, як ми туди потрапили, бо було декілька груп: хтось їхав, хтось летів».

Паш ствердужє, що вона не знайшла у своїх паспортах жодної відмітки про перетин кордону з Кримом: «шукала хоча б якісь квитки, емейли, будь-яке підтвердження». «Звичайно, був той пост у Фейсбуці зі скаргою на Аєрофлот, і десь в глибині душі я розуміла, що є шанс, що я все ж влітала, – каже співачка. – Я в жодному разі не хотіла дати якийсь хід, який міг би легалізувати окупацію Криму».

Після скандалу і хейту, який Аліна Паш отримала, співачка закликала українців бути добрішими одне до одного: «кожне життя українця — важливе й потрібне».

Нагадаємо, 12 лютого у фіналі національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022» перемогла співачка Alina Pash (Аліна Паш) з піснею «Тіні забутих предків». Вона отримала від глядачів 7 балів і від журі – 8 балів. Друге і третє місця у фіналі нацвідбору посіли Kalush Orchestra і Wellboy. Навколо Аліни Паш упродовж нацвідбору спалахнув скандал через її поїздку у Крим. 

Команда Паш надала Суспільному як гарантію довідку, яка мала засвідчити, що поїздка співачки до окупованого Криму в 2015 році відбулася без порушення українського законодавства. 16 лютого Суспільне скасувало участь Аліни Паш у відборі на «Євробачення-2022» через те, що з'ясувало, що довідка була фейковою. Прикодонники підтвердили, що не видавали такої довідки Аліні Паш. 

Паш після скандалу під час нацвідбору на «Євробачення-2022» вирішила зникнути з інфопростору.

Фото надане пресслужбою співачки

Читайте також
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Сеггій
19:25 / 01.06.2022
Оце воно дає... це в якому стані потрібно бути щоб не пам'ятати як потрапила до Криму... Бреше не зупиняючись. Гидка істота, ця Паш. А от за підробку довідки треба судити обох і її, і її Андрія.
Надя
17:29 / 01.06.2022
Ех, Аліна.....так подобалися мені твої пісні. Справді круті. Але Ви, шановна, порушили закон, може вже доста виправдовуватися? Всі все вже давно зрозуміли. Ну що...буває. Всі ми помиляємося. Але треба гідно встати після падіння. А не оце от....в 100-й раз якісь виправдання
глядач Євробачення
16:13 / 31.05.2022
Кому це зараз потрібно? Детектору вже немає про що писати?
Лана
15:32 / 31.05.2022
Хтось вспокоїть її вже? Набридла вже, чесне слово. Ти порушила закон України, ти порушила правила Нацвідбору. Це вже давно вирішено. Твою пісню ніхто із свідомих та адекватних українців чути не хоче, бо ти лицемірна. Так ні, треба ж піднімати і піднімати цю тему постійно. Чого вона добивається, скажіть, будь ласка. По хорошому, то вона мала б взагалі нести відповідальність та бути покараною за порушення закону. Незнання закону не звільняє від відповідальності. І розмови про «я думала, що я правильно перетинаю кордон» – пусті балачки. Закон для всіх один, а те, що Аліна Паш про цей закон не чула чи не хотіла чути – це вже її проблеми
Андрій
12:32 / 31.05.2022
Та заманала вона вже. Ше шось там тявкає з під забора як та собака
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду