«Крим – це Україна, я їздила в Україну» Аліна Паш розповіла про свою поїздку в окупований Крим

«Крим – це Україна, я їздила в Україну» Аліна Паш розповіла про свою поїздку в окупований Крим

21:10,
5 Лютого 2022
8493

«Крим – це Україна, я їздила в Україну» Аліна Паш розповіла про свою поїздку в окупований Крим

21:10,
5 Лютого 2022
8493
«Крим – це Україна, я їздила в Україну» Аліна Паш розповіла про свою поїздку в окупований Крим
«Крим – це Україна, я їздила в Україну» Аліна Паш розповіла про свою поїздку в окупований Крим
Співачка спростувала інформацію, що у 2015 році летіла у Крим через Москву.

Фіналістка національного відбору на «Євробачення-2022», співачка Аліна Паш підтвердила, що у 2015 році їздила у Крим, але робила це автобусом зі сторони України, а не через Москву. 

Про це вона сказала 5 лютого під час програми «Гримерка Євробачення» на «UA: Першому».

За словами співачки, після перегляду її інтерв’ю з Катериною Осадчою для програми «Світське життя» в людей склалося хибне враження про те, як вона потрапила у Крим у 2015 році.

«Катерина впіймала мене на Fashion Week в коридорі, в епіцентрі метушні, я поспішала. Вона досить таки закручено питає мене, каже, що в інтернеті з’явилася така інформація, я їй підтакую, намагаюся зловити контекст, але в кінці кінців не даю чіткої відповіді. Складається хибне враження, як я взагалі потрапила в Крим», – зазначила Аліна Паш.

Вона розповіла, що на той час працювала з кавер-бендом, багато гастролювала. «Напередодні я через Москву летіла із Стамбулу і, повернувшись додому, сіла в автобус і з друзями доїхала до Ялти. З Ялти я уже написала свій гнівний пост про те, як втратила сімейну реліквію у попередній поїздці, у попередньому рейсі. Ми їздили в Ялту на весілля до українців. Їх там ще до сих пір багато і я стараюся їх підтримувати як можу. На той момент я їздила на весілля. Моя позиція чітка – у нас вісім років йде війна, Росія – агресор, Крим – це Україна, я їздила в Україну», – сказала співачка.

За її словами, вона також не виступала у Росії. Аліна Паш розповіла, що у 2018 році від фестивалю Bosco Fresh Fest з московського інноваційного центру  «Сколково» надходили запити, менеджери розглядали цю інформацію, «але ми нікуди не поїхали, залишилися вдома».

Нагадаємо, у 2019 році Катя Осадча запитала Аліну Паш про те, що та «залітала у Крим через Москву, що протиречить закону України». Співачка відповіла, що хотіла поїхати до української дівчини і заспівати їй українських пісень. «На рахунок того, як ми туди летіли, на жаль, я не могла коригувати цей момент і була безсила у цьому випадку. Будучи тоді не такою медійною персоною, я не могла думати про такі наслідки, які можуть потім вилізти», – сказала тоді Аліна Паш.

У правилах національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2022» йдеться: «4.5. Учасник відповідає вимогам цих Правил та гарантує, що: не здійснював концертну діяльність, виступи, участь у будь-яких публічних та/або приватних заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора чи на території країни-агресора, в Автономній Республіці Крим та/або на іншій окупованій території України після 15.03.2014 та не планує, не здійснюватиме анонсів відповідних виступів(у) як в період до і під час проведення Відбору, так і в період після Відбору до дати фіналу Конкурсу включно;
- не здійснював в’їзд на територію / виїзд з території Автономної Республіки Крим та/або тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях з порушенням законодавства України».

Співачка надала Суспільному гарантії, що її виступ у 2015 році відбувався на приватному заході українців у Криму, а перетин кордону відбувався зі сторони України. На Суспільному не побачили у цьому порушення вимог нацвідбору на «Євробачення-2022».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
AssumsTox
16:31 / 14.03.2023
Lillian will be remembered for all of her kindness п»їcialis
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду