Суспільне вважає наступом на свободу слова спроби повернути мовника під контроль держави

Суспільне вважає наступом на свободу слова спроби повернути мовника під контроль держави

13:16,
21 Грудня 2021
3593

Суспільне вважає наступом на свободу слова спроби повернути мовника під контроль держави

13:16,
21 Грудня 2021
3593
Суспільне вважає наступом на свободу слова спроби повернути мовника під контроль держави
Суспільне вважає наступом на свободу слова спроби повернути мовника під контроль держави
Команда Суспільного: Незалежне суспільне мовлення – це основа будь-якої демократичної країни.

Команда Суспільного мовлення вважає наступом на свободу слова та демократичний розвиток України спроби повернути мовника під державний контроль шляхом створення Державного інформаційного концерну телебачення і радіомовлення.

Законопроєкт №6430 «Про Державний інформаційний концерн телебачення і радіомовлення України» зареєстровано 15 грудня, наразі його передано на розгляд керівництва парламенту.

Його автором є нардеп «Слуги народу» Олег Дунда, він пропонує створити концерн на базі Національної суспільної телерадіокомпанії України, Державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» і Державного агентства України з питань кіно.

Суспільне вважає, що законодавча ініціатива Дунди суперечить не лише законодавству України та обраному курсу роздержавлення ЗМІ, а й зобов’язанням України перед Радою Європи.

«Така ініціатива загрожує національній безпеці України, складовою якої є інформаційна безпека. Зазначимо, що народний депутат України О. Дунда є головою підкомітету з питань будівництва та проектування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а не членом профільних комітетів Верховної ради України у сфері інформаційної політики/свободи слова.

Незалежне суспільне мовлення – це основа будь-якої демократичної країни. Про це свідчить досвід розвинених країн, такий позитивний вплив почав створювати український суспільний мовник. Незалежна медіакомпанія навчилася виживати в умовах хронічного недофінансування, зокрема, завдяки підтримці міжнародних партнерів», – говориться в заяві.

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький заявив, що до тиску «гривнею» влада додала тиск «захистом нашого інформаційного поля», пропонуючи маніпуляціями і пропагандою боротися з маніпуляціями і пропагандою ворога.

«Про шляхи боротьби з дезінформацією нещодавно дуже влучно сказав пан Посол ЄС в Україні Матті Маасікас: “Незалежні ЗМІ залишаються наріжним каменем для забезпечення стійкості України в боротьбі проти дезінформації”. Ні підконтрольні державні канали, ні знищення незалежного Суспільного мовника не допоможуть дати відсіч агресії РФ, натомість це може стати нездоланною перешкодою для демократичного розвитку України. Ініціатива пана Дунди виглядає як спроба до наступних виборів взяти під власний контроль єдине незалежне національне медіа. Сподіваюся, що і представники політичних сил, і громадянське суспільство нададуть оцінку законопроєкту 6430 і загалом спробам знищення незалежного Суспільного», – зазначив Чернотицький.

Суспільне мовлення – найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали «UA: Перший» та «UA: Культура», канали Суспільного радіо («Українське радіо», «Радіо Промінь», «Радіо Культура»), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони публікує сайт suspilne.media.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Им всеравно на комменты, ибо психопаты
07:02 / 23.12.2021
Но обращусь к налогоплательщикам и коллективу: доколе вы будете хавать га*но и делать вид, что все нормально?
свобода слова
23:57 / 22.12.2021
да какая свобода слова на канале с процентом смотрения? Власти просто охренели от менеджмента типа Общественного. Владелец контрольного пакета акций типа Общественного гос-во. И потому у масы депутатов возникли вопросы, какого хрена при таком ужасе в эфире, при нулевых регионах, при том, что эту "передачу" посмотрело 90 человек, эти прекрасные люди руками Наглядовой рады выписывают себе премии по три оклада. 300 тысяч. Рабы по регионам за минималку пахали до последнего. Когда уже набрали всех своих, то кинули этим собакам грязными 11 тысяч. Поэтому у гос-ва вопрос, почему кучка каких-то проходимцев решила, что они ТВ боги, что можно наносить ущерб, распиливая бабло, так ни при ком не пилили. И поэтому хотят выдернуть кормушку из-под этих окопавшихся. А эти окопавшиеся сразу вой подымают, послами угрожают. Молодцы, хорошо сидят! Лохи налогоплательщики будут хавать шоу Грибники и по Ублюдски и молчать.
6430
19:39 / 21.12.2021
Красиво подають...команда Суспільного... Нема там ніякої команди. Купка високооплачуваних гоміків вистипає від імені колективу, який їх зовсім не підтримує.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду