На Суспільному розпочали вакцинацію співробітників

На Суспільному розпочали вакцинацію співробітників

16:23,
12 Липня 2021
2536

На Суспільному розпочали вакцинацію співробітників

16:23,
12 Липня 2021
2536
На Суспільному розпочали вакцинацію співробітників
На Суспільному розпочали вакцинацію співробітників
У центральній дирекції виявили бажання вакцинуватися 780 співробітників.

12 липня у телецентрі «Олівець» проводять вакцинацію проти COVID-19 працівників центральної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України. Понад 35% (780 співробітників) від загальної кількості співробітників виявили бажання вакцинуватися.

Щеплення проводять мобільні бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Шевченківського району м. Києва в рамках програми колективної вакцинації Міністерства охорони здоров’я, повідомив корпоративний сайт Суспільного.

За словами директорки з управління персоналом Вікторії Сидоренко, перша хвиля імунізації в центральної дирекції проходитиме упродовж двох днів.

«Ще весною ми звернулися до Центру протидії COVID-19 при Міністерстві охорони здоров’я. Весь цей час ми тримали з ними постійний контакт, адже здоров’я наших співробітників — у пріоритеті Суспільного. Загалом у центральній дирекції виявили бажання вакцинуватися 780 співробітників. Уже за місяць плануємо наступну хвилю щеплень для колективу. Ми одні з перших медіагруп, які приєднались до всеукраїнської програми вакцинації», — зазначила Вікторія Сидоренко.

Вона розповіла, що пережила коронавірусну хворобу, а її рідні перебували в реанімації з ураженням легень. «Тож хочу вкотре нагадати: саме масова вакцинація допоможе якнайшвидше подолати в Україні цей вірус, лише вакцинація є ефективним способом запобігти тяжкому перебігу захворювання», – додала Вікторія Сидоренко.

інформація про вакцинацію щеплених співробітників Суспільного буде внесена до е-системи охорони здоров’я та стане доступною сімейному лікарю. Крім того, після завершення комплексної вакцинації (отримання другого щеплення) співробітники за бажання можуть звернутись до свого сімейного лікаря та отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію встановленого зразка.

У філіях Суспільного питання щодо вакцинації вирішуватимуть менеджери на місці, оскільки у кожному регіоні різні умови проведення вакцинації, зазначив у фейсбуку голова правління НСТУ Микола Чернотицький.

Нагадаємо, медіагрупи «1+1 media» і StarLightMedia в липні розпочали організовану вакцинацію своїх співробітників від COVID-19 у рамках безкоштовної державної програми для підприємств, де працюють більше 50 людей.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду