У НСТУ розпочалася друга хвиля підвищень зарплат

У НСТУ розпочалася друга хвиля підвищень зарплат

11:57,
6 Серпня 2021
2969

У НСТУ розпочалася друга хвиля підвищень зарплат

11:57,
6 Серпня 2021
2969
У НСТУ розпочалася друга хвиля підвищень зарплат
У НСТУ розпочалася друга хвиля підвищень зарплат
У межах впровадження грейдингу понад 1600 працівників центральної дирекції НСТУ отримали підвищення окладу.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України розпочався другий етап впровадження грейдингової системи оплати праці, до якої увійшла переважна більшість посад у центральній дирекції Суспільного.

Таке рішення прийняло правління Суспільного 2 серпня, повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Підвищення окладу отримали 1675 працівників центральної дирекції.

За словами голови правління НСТУ Миколи Чернотицького, середнє підвищення посадового окладу для працівників некерівного складу на цьому етапі становитиме 28%.

«Рівень підвищення для кожної посади залежить від того, наскільки нинішній оклад відстає від наших ринкових орієнтирів. У пріоритеті для нас наразі перегляд окладів найбільш недоплачених посад. Уже зараз середній оклад працівника некерівного складу у Києві зріс із дванадцяти до п’ятнадцяти тисяч гривень», — зазначив Микола Чернотицький.

Ця хвиля грейдингу не торкнулася топменеджменту та керівників структурних підрозділів, грейдинг для яких заплановано наступними етапами. Підвищення також не отримали працівники, які мають значні заборгованості по відпустках.

«Наразі понад 300 працівників мають понад 50 днів відпустки кожен. Раніше, на початку року, таких було понад 500. Тож я рада, що ми вже маємо гарну динаміку погашення. Це проблема, яка дісталась нам у спадок із колишніх державних компаній, і без вирішення якої подальше впровадження грейдингу неможливе», — розповіла директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко.

Директорка також зазначила, що остаточне впровадження нової системи оплати праці залежить від фінансування компанії: «Щоб досягти ринкового рівня зарплат нам потрібно провести ще одну хвилю підвищення. Проте для цього ми маємо розуміти, чи отримає Суспільне мовлення в Україні належне фінансування».

Наступний етап впровадження грейдингу та перегляду посадових окладів заплановано на жовтень 2021 року — для некерівного складу регіональних філій Суспільного. 

Нагадаємо, на початку травня успішно відбувся перший етап впровадження грейдингової системи оплати праці на Суспільному: посади некерівного складу регіональних філій увійшли до грейдингової системи та пройшла перша хвиля підвищення посадових окладів — у 1430 працівників. 

В кінці грудня 2020 року наглядова рада затвердила нові Умови і розміри оплати праці працівників НСТУ, якими розпочала перехід до грейдингової системи оплати праці та доручила правлінню підготувати проект плану її впровадження для розгляду комітетом з питань призначень та винагород посадових осіб.

15 січня 2021 року було прийнято Положення про грейдингову систему оплати праці.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Грейдинг
15:57 / 10.08.2021
"5.2. Розмір посадового окладу Члена правління визначається Умовами і розмірами оплати праці з урахуванням Положення про грейдингову систему оплати праці АТ «НСТУ» та, відповідно, становить: - до 31 жовтня 2021 року 98 000 гривень 00 копійок. - від 01 листопада 2021 року – на рівні нижньої межі першого грейду відповідно до Умов і розмірів оплати праці, а саме 188 991 гривня 00 копійок. - від 01 січня 2022 року – не менше нижньої межі посадового окладу для посади члена правління відповідно до оцінки посади в межах першого грейду Умов і розмірів оплати праці з урахуванням Положення про грейдингову систему оплати праці АТ «НСТУ», а саме 207 189 гривень 00 копійок".
додолик
19:49 / 06.08.2021
Ще одна жмемя піску і пороху кинута в очі суспільства. Як і все, що робить нінішнє керОвництво НСТУ. В вашому "грейдингу" нічого прогресивного і нового. Просто нову тарифну сітку посадових окладів обізвали моднявых америкосівським словом грейдинг.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду