На Суспільному створили творче об’єднання «Журналістських розслідувань»

На Суспільному створили творче об’єднання «Журналістських розслідувань»

14:20,
19 Червня 2019
4378

На Суспільному створили творче об’єднання «Журналістських розслідувань»

14:20,
19 Червня 2019
4378
На Суспільному створили творче об’єднання «Журналістських розслідувань»
На Суспільному створили творче об’єднання «Журналістських розслідувань»
Творче об’єднання «Журналістських розслідувань» Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) очолила Інна Білецька, яка до того була продюсеркою Рівненської філії Суспільного мовлення.

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердив т.в.о. голови правління НСТУ Микола Чернотицький.

За його словами, творче об’єднання «Журналістських розслідувань» було створене у червні. Перші розслідування плануються наприкінці 2019 року.

Наразі триває підготовка запуску проектів журналістських розслідувань у регіонах. Шеф-редактор ТО «Розслідування» Інна Білецька працює над документацією, базою даних, формуванням команди та іншими питаннями.

Нагадаємо, Інна Білецька з грудня 2017 року по червень 2019 року працювала продюсеркою Рівненської філії НСТУ була Інна Білецька. Вона тривалий час займалася журналістськими розслідуваннями, працюючи кореспондентом телеканалу «Інтер» на Рівненщині.

З 10 червня тимчасово виконуючим обов'язки продюсера Рівненської філії НСТУ став Дмитро Бондар

Як писав «Детектор медіа», програми розслідувань у країнах Балтії виходять на суспільному ТБ і мають високі рейтинги.

Додамо, наразі на «UA: Першому» виходять дві програми журналістських розслідувань: «Наші гроші» з Денисом Бігусом щовівторка о 21:45 і спільний проект «Радіо Свобода» та «UА: Перший» «Схеми» з Наталією Седлецькою щочетверга о 21:45.

Нагадаємо, у серпні 2017 року  голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія сказав, що на Суспільному мовнику планують створити власний департамент журналістських розслідувань. «У нас великі плани щодо розслідувальних проектів. Скажу прямо, нам не подобається, як робляться розслідування в Україні, у нас є претензії. Не дуже бачу бажання з того боку реагувати на наші зауваження. Вони, звісно, не сприймають це як цензуру, й це не означає, що ми приберемо будь-яке з тих трьох проектів, що в нас виходять. Ми просто починаємо вирощувати своїх розслідувачів», – сказав  Зураб Аласанія.

За його словами, буде створено невеличкий департамент в межах суспільно-політичного мовлення. «Там просто абсолютно інша концепція. Вона знову не сподобається багатьом, але ми не хочемо розслідування щотижня, це неправильно, воно має робитися хоча би одне на місяць. Це означає, що воно має бути глибинне, й це не обов’язково тільки перші особи держави, вони такі ж, як і ми всі», – додав голова правління ПАТ «НСТУ».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду