Донецькій філії Суспільного мовлення представили нового керівника

Донецькій філії Суспільного мовлення представили нового керівника

17:47,
2 Жовтня 2017
4252

Донецькій філії Суспільного мовлення представили нового керівника

17:47,
2 Жовтня 2017
4252
Донецькій філії Суспільного мовлення представили нового керівника
Донецькій філії Суспільного мовлення представили нового керівника
Другого жовтня 2017 року директор дирекції по роботі з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України Михайло Шматов представив колективу філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Донецька регіональна дирекція» (телеканал «До ТеБе» і радіостанція «Голос Донбасу») виконуючого обов’язки директора виконавчого Сергія Нощенка. До того керівником Донецької філії був Ілля Суздалєв.

Відтепер Ілля Суздалєв буде заступником Сергія Нощенка, про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький.

«Новий керівник був призначений у зв’язку з тим, що потрібно поліпшувати роботу суспільного мовлення на Донбасі. Сергій Нищенко до того з жовтня 2015 року працював заступником директора філії НСТУ "Луганська регіональна дирекція" Андрія Шаповалова. Сергій Нищенко має спільно з журналістами з Луганської та Донецької філій допрацювати прогалини мовлення, редакційну політику, випрацювати передумови щодо створення єдиного каналу на базі двох філій», – пояснив член правління НСТУ. 

Між Краматорськом, де знаходиться офіс телеканалу «До Тебе» та Севєродонецьком, звідки мовить ЛОТ, відстань становить 100 км. За словами пана Чернотицького, Сергій Нощенко швидше за все переїде у Краматорськ.

Микола Чернотицький каже, що колектив у Краматорську налаштований до змін не дуже позитивно. «Мені здається, що вони накручені впливом зі сторони. Тепер буде вестися комунікація пошуку спільного рішення. Так як є, продовжуватися не можна», – додав Микола Чернотицький.

Раніше Ілля Суздалєву розповідав, що журналісти «До ТеБе» у своїх новинах дотримуються концепції позитивного конструктивізму. Пан Чернотицький зазначив, що тепер редакційну політику каналів мають відпрацювати шляхом консенсусу спільно луганські і донецькі журналісти. І лише журналісти мають визначитися, як вони надалі працюватимуть.

Нагадаємо, після захоплення всіх виробничих потужностей тодішньої Донецької обласної державної телерадіокомпанії у квітні 2014 року мовлення обласного телебаченні і радіо не здійснювалося майже 10 місяців.

Головний офіс «До ТеБе» знаходиться у центрі Краматорська у колишньому книжковому магазині. Наразі на філії працює 135 осіб. Частина штату працює в інших містах області та в Києві. Зокрема, в Києві знаходиться ефірна апаратна радіо «Голос Донбасу», територіальні редакції (корпункти) знаходяться в містах Маріуполь, Покровськ, Бахмут, Волноваха, Костянтинівка.

«До ТеБе» цілодобово мовить в аналогу, цифрі, на супутнику та в кабельних мережах. Радіо «Голос Донбасу» також мовить цілодобово в ФМ-мережі. 

За словами Іллі Суздалєва, матеріально-технічне забезпечення філії знаходить на вкрай низькому рівні. Наразі 80 % телевізійного та радіовиробництва здійснюється на особистій техніці співробітників або на техніці, наданій у тимчасове користування волонтерами.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», Михайло Шматов сказав, що «до кінця року має відбутися об’єднання Луганської та Донецької філій в одну телерадіокомпанію «UA: Донбас» і розпочнеться пілотний проект створення об’єднання філій в хаб і бюро».

22 вересня 2017 року первинна організація НСЖУ у філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» виступила проти приєднання Донецької філії до Луганської. Член правління НСТУ Микола Чернотицький пояснив, що насправді це об’єднання ЛОТ і «До ТеБе» в стратегічно важливий новий канал «UA:Донбас», який зміцнить позиції Суспільного в інформаційного просторі Донбасу. Ліквідуються адміністративні посади, а не мовлення. Зміна не зачіпає творчого коллективу.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду