Марафон «На карантині» на «UA: Першому» переформатували у «Суспільну студію»

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Марафон «Суспільна студія» виходитиме у звичний час — о 13:10 та продовжиться о 15:10, одразу після випуску новин на «UA: Першому».

«Зі зміною назви стане дещо іншим наповнення програми — менше уваги приділятимуть карантину й поширенню COVID-19, але команда Суспільної студії буде й надалі висвітлювати важливі та цікаві події, особливо на соціальну тематику», – зазначили на Суспільному.

Нагадаємо, з середини червня сітка мовлення на «UA: Першому» зміниться із завершенням трансляції відеоуроків «Всеукраїнської школи онлайн». Тоді марафон «Суспільна студія» виходитиме в ефір щодня в будні з 12:00 до 15:00 та з 18:00 до 19:00 (разом із випусками новин). 

Додамо, починаючи з 19 березня, щодня у будні (раніше з 12:30 до 16:15, а з початком трансляції відеоуроків і до сьогодні з 13:15 до 16:15) на «UA: Першому» та в усіх регіональних філіях  виходив прямоефірний марафон «На карантині». Ведучі — Дарія ГірнаІнна МосквінаОльга Сніцарчук та Роман Сухан.

Під час марафону мали включення кореспонденти Суспільного, які працюють у різних куточках України на різних локаціях. 

Із квітня під час марафону виходили випуски спортивних новин та інтерв'ю з музикантами, які в прямому ефірі Суспільного співають своїх пісень і розповідають, як проводять час на карантині. 

Із 18 травня щодня у будні під час марафону «На карантині» показували документальний серіал «На варті»  команди, яка раніше працювала на hromadske.

Як відомо, проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» завершиться у п’ятницю, 12 червня. До цього часу суспільні канали транслюватимуть відеоуроки для 9-го, 10-го і 11-го класів.

comments powered by Disqus