8 вересня на «UA: Першому» запускають нову Суспільну студію

8 вересня на «UA: Першому» запускають нову Суспільну студію

14:40,
1 Вересня 2020
2901

8 вересня на «UA: Першому» запускають нову Суспільну студію

14:40,
1 Вересня 2020
2901
8 вересня на «UA: Першому» запускають нову Суспільну студію
8 вересня на «UA: Першому» запускають нову Суспільну студію
Восьмого вересня на «UA: Першому» стартує новий сезон із запуску Суспільної студії в телецентрі «Олівець». Суспільна студія продукуватиме більше чотирьох годин власного виробництва щодня. З неї виходитимуть «Новини», спортивні випуски, марафон, а також спецефіри.

Про це сайту «Детектор суспільного мовлення» сказав в інтерв’ю очільник телевізійної платформи Суспільного Ярослав Лодигін.

За його словами, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) облаштовувала спільно з BBC Media Action за підтримки Міністерства закордонних справ Великої Британії з кінця 2019-го року.

«Суспільна студія – це не стільки марафон, скільки простір, у якому народжуються різні формати. Із Суспільної студії виходитимуть  новини з видом на бекґраунд усієї студії, де щось відбуватиметься, спортивні випуски, денні та вечірні ефіри на "UA: Першому". Звідси вже виходить міжрегіональне ранкове шоу. А найближчим часом запустимо секцію для програм і токшоу з круглим столом. За ним можуть присісти багато людей, щоб подискутувати та обговорити великі панелі», – сказав він.

Із восьмого вересня вийде оновлений марафон «Суспільна студія», який вестимуть Дарія Гірна, Інна Москвіна, Ольга Сніцарчук, Роман Сухан, Анатолій Єрема та Ігор Шавро. У денному слоті ведучі працюватимуть у парі.

Сьогодні у Суспільній студії працює позмінно майже 200 технічних працівників.

Для НСТУ облаштування Суспільної студії у 2020-му році – у пріоритеті. Із бюджету компанії на неї направлено приблизно 12,5 млн грн.

У березні на «UA: Першому» запустили марафон «На карантині», який на початку літа переформатували на «Суспільну студію. Марафон», розширивши тематику із суто карантинної до суспільно-політичної. 

Наразі «Суспільна студія. Марафон», яка є однією з частин великого проєкту, виходить на «UA: Першому» з 13:10 до 15:10 та з 18:20 до 19:00.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду