Марафон «Суспільна студія» на «UA: Першому» виходитиме  у денному і вечірньому слотах

Марафон «Суспільна студія» на «UA: Першому» виходитиме у денному і вечірньому слотах

13:20,
5 Червня 2020
2971

Марафон «Суспільна студія» на «UA: Першому» виходитиме у денному і вечірньому слотах

13:20,
5 Червня 2020
2971
Марафон «Суспільна студія» на «UA: Першому» виходитиме  у денному і вечірньому слотах
Марафон «Суспільна студія» на «UA: Першому» виходитиме  у денному і вечірньому слотах
Із середини червня марафон «Суспільна студія» на каналі «UA: Перший» виходитиме щодня у будні в ефір з 12:00 до 15:00 та з 18:00 до 19:00.

Про це сайту «Детектор суспільного мовлення» сказала виконавча продюсерка «UA: Першого» Ірина Бубнова.

«Сітка мовлення на «UA: Першому» зміниться зі середини червня, коли закінчиться трансляція відеоуроків "Всеукраїнської школи онлайн". Тоді марафон "Суспільна студія" виходитиме щодня у будні в ефір з 12:00 до 15:00 та з 18:00 до 19:00 (включно з випусками новин)», – зазначила вона.

Ірина Бубнова розповіла, марафон «На карантині», який виходить на Суспільному від початку періоду карантину, найближчим часом виходитиме під новою назвою «Суспільна студія».

«Це ще не та яскрава та масштабна Суспільна студія, вихід якої ми раніше анонсували. Нова студія ще готується, триває її технічне оснащення, яке, на жаль, дещо гальмується проблемами з нашим фінансуванням. Тому поточний марафон є моделлю, за допомогою якої ми формуємо та покращуємо роботу творчо-виробничої групи, тестуємо тематику, яка цікавить нашу аудиторію, з тим, щоби після повного оснащення нової студії передача виглядала достойно та респектабельно», – додала виконавча продюсерка каналу.

Нагадаємо, починаючи з 19 березня і до завершення карантину, щодня у будні (раніше з 12:30 до 16:15, а з початком трансляції відеоуроків і до сьогодні з 13:15 до 16:15) на «UA: Першому» та в усіх регіональних філіях  виходить прямоефірний марафон «На карантині». Під час марафону мають включення кореспонденти Суспільного, які працюють у різних куточках України на різних локаціях. 

З квітня під час марафону виходять випуски спортивних новин та інтерв'ю з музикантами, які в прямому ефірі Суспільного співають своїх пісень і розповідають, як проводять час на карантині. 

Із 18 травня щодня у будні під час марафону «На карантині» показують документальний серіал «На варті»  команди, яка раніше працювала на hromadske.

Як відомо, проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» завершиться у п’ятницю, 12 червня. До цього часу суспільні канали транслюватимуть відеоуроки для 9-го, 10-го і 11-го класів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду