Інна Москвіна стала третьою ведучою марафону «На карантині» на «UA: Першому»

Інна Москвіна стала третьою ведучою марафону «На карантині» на «UA: Першому»

13:44,
30 Березня 2020
4710

Інна Москвіна стала третьою ведучою марафону «На карантині» на «UA: Першому»

13:44,
30 Березня 2020
4710
Інна Москвіна стала третьою ведучою марафону «На карантині» на «UA: Першому»
Інна Москвіна стала третьою ведучою марафону «На карантині» на «UA: Першому»
Ведуча Інна Москвіна розпочала другий тиждень марафону «На карантині» на «UA: Першому». Вона перейняла естафету в Романа Сухана, який марафонив із 23 по 27 березня.

Як повідомили у пресслужбі Суспільного, щотижня ведучі марафону «На карантині» змінюють одне одного. У студії працюватимуть  Дарія ГірнаРоман СуханІнна Москвіна та Ольга Сніцарчук. Вони спілкуються з медиками, представниками влади та галузевими експертами.

Зазначимо, Інна Москвіна раніше вела новини на «1+1» та «UA: Першому», з вересня 2016 року вела підсумкову програму тижня «Перші про головне. Деталі» на каналі ZIK. У липні 2018 року вона звільнилася з ZIK, переїхала до Харкова, де деякий час працювала на суспільному каналі «UA: Харків». Наразі вона приєдналася до команди «UA: Першого».

Загалом над марафоном «На карантині» працює понад 50 працівників Суспільної студії, про це сказала виконавча продюсерка Суспільної студії Наталія Загуменна.

Серед головних тем марафону «На карантині» — оперативна й точна інформація про ситуацію в країні та світі, заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу, у фокусі проєкту — життя простих людей, які опинилися в незвичайних умовах запровадження карантину.

На Суспільному повідомили, що марафон «На карантині» за 5 днів трансляції переглянуло 5,5 млн телеглядачів, у середньому щодня марафон дивиться 1,7 млн глядачів за аудиторією Universe. Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведено для аудиторій 18+, 18+ (50+), 18+ (50-), 18–54 (50+) за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.

Нагадаємо, починаючи з 19 березня і до завершення карантину, щодня у будні з 12:30 до 16:15 на «UA: Першому» та в усіх регіональних філіях (з 13:40 до 16:15) виходить читоригодинний марафон «На карантині». У рамках марафону виходить два випуски «Новин» – о 13:00 та 15:00.

Керівницею проєкту «На карантині»  стала Ангеліна Карякіна. У різних куточках України на різних локаціях працюють кореспонденти Суспільного. Також під час марафону ведучий спілкується з людьми з різних країн світу. 

Про перший випуск марафону більш докладно написала Ольга Жук у статті «"На карантині" від Суспільного: оперативно, достовірно, спокійно».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду