Ігор Шавро з Прямого каналу перейшов на «UA: Перший»

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці 23 серпня. Також цю інформацію сайту «Детектор суспільного мовлення» підтвердив член правління, відповідальний за телевізійну платформу, Ярослав Лодигін.

«"На цьому на сьогодні все. Команда програми Репортер прощається з вами до завтра." А я кажу: "До зустрічі!" Хочу подякувати всім глядачам, що дивилися Телеканал "Прямий", та, насамперед, всій команді каналу за ці майже два роки спільної цікавої, насиченої, інколи нервової роботи – ви зробили з мене того, ким я є. Буду сумувати! Дякую! Побачимося на "UA: Першому"», – зазначив він у Facebook.

За словами Ярослава Лодигіна,  Ігор Шавро стане одним із ведучих нової Суспільної студії, яка вийде в ефір 8 вересня. Загалом марафон під назвою «Суспільна студія», який виходь і продовжить виходити на «UA: Першому у будні з 12:00 до 15:00 і  з 18:20 до 19:00, із восьмого вересня вестимуть Дарія Гірна, Інна Москвіна, Ольга Сніцарчук, Роман Сухан, Анатолій Єрема та Ігор Шавро. Під час денних ефірів ведучі працюватимуть у парі.

На початку нового сезону Ігор Шавро вестиме вечірні ефіри. До того він працював ведучим новин «Репортер» на Прямому каналі і перекладачем жестової мови каналі «Київ».

Як відомо, із початку червня «Суспільна студія. Марафон» виходить на «UA: Першому» з 13:10 до 15:10 та з 18:20 до 19:00. До того марафон виходив із березня у денному слоті під назвою «На карантині», а ввечері була прямоефірна програма «Тема дня».  

На сьогодні Суспільна студія – це простір у телецентрі «Олівець», в якому народжуються різні формати. Наразі з однієї з секцій Суспільної студії виходить міжрегіональний ранок для всіх філій Суспільного. З 8 вересня з нової студії запустять оновлений марафон «Суспільна студія», новини і спорт.

comments powered by Disqus