До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру «UA: Перший» та «UA: Культура» покажуть тематичні програми та фільми

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

З 12:00 до 15:00 в ефірі марафону «Суспільна студія» з ведучими Інною Москвіною та Романом Суханом говоритимуть про одну з найстрашніших сторінок в історії України і єврейського народу.

«Суспільну студію» транслюють «UA: Перший» та всі регіональні канали філій Національної суспільної телерадіокомпанії України.

О 15:25 « UA: Перший» покаже українсько-грузинський фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва «Її серце (Чужа молитва)» (2017 року). Історична драма розповідає історію кримськотатарської дівчини Саїде Аріфової, яка під час Другої світової війни врятувала життя 88 єврейських дітей-сиріт. Під назвою «87 Children» стрічка брала участь у різних міжнародних та національних кінофестивалях.

О 20:10 телеканал «UA: Культура» покаже документальну програму «Примара Бабиного Яру». 19 вересня 1941 року війська нацистської Німеччини увійшли до Києва. Окупаційна влада шукала диверсантів, які підірвали адміністративні й житлові будинки в центрі Києва, і це стало приводом для розправи насамперед над єврейським населенням, а також ромами, українцями, підпільниками, усіма, хто чинив опір нацистській окупації. Їх примусово збирали на околиці Києва, де на них чекав розстріл.

О 21:00 «UA: Культура»  покаже історію Бабиного Яру в деталях у документальному циклі «Пишемо історію».

Фото: кадр із фільму «Її серце (Чужа молитва)»

comments powered by Disqus